emre012 kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Note 8 Pro Güncelleme Hakkında ?

Peki önerebileceginiz %100 sorunsuz bir güncelleme yöntemi var mıdır? Malum bir çok yöntem olduğu için belki aralarında IMEI ye dokunmayan bir yöntem vardır diye düşündüm. Yoksa bu işlemi telefoncuya mi yaptırmalıyım?
  2. E

YouTube da bir video izlemiştim bu konuyla alakalı, orda bu IMEI silinmesi konusunda 'imei min atılma şekli de onemli' gibi bir tabir kullandı. Biraz mantıklı geldi ama bu konularda bilgim olmadığı için gerçeği bilemem. Bana en güvenli yoldan IMEI silinmeden güncelleme yapabileceğim bir yol...
  3. E

Arkadaşlar merhabalar. Redmi Note 8 Pro'nun 8 GB olan versiyonunu kullanıyorum. Cihaz yurtdışı, ilk aldığım günün gecesi(kendinden var olan imeisi vardı) bir güncelleme gelmişti ve güncelledikten sonra imei gitmişti. Sonrasında çok başımı ağrıttı ama imei attırmıştım tekrardan. Yeni imei...
  4. E

Diğer Redmi Note 8 pro berbat optimizasyon

Evet aklımda Xiaomi'nin üst segment cihazlarından almak var zaten. Kısmet olursa zamanı geldiğinde hepsini tek tek araştırıp inceleyeceğim. Bana da siz ve sizin gibi redmi note8 pro kullanıp da bu sorunu yaşamamış olanların olayı garip geliyor. Yani aynı cihaz sonuçta ama ne hikmetse böyle bir...
  5. E

Gereksiz polemik değil ki bu. Bir tüketici olarak elimdeki ürünün sahip olduğu çok büyük bir sorundan bahsediyorum. Fiyatı ne olursa olsun isterse bedava olsun bu cihazın sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ki bu sorun sadece burda yazılan yorumlardan ya da türk sitelerindeki makalelerden...
  6. E

Pardon ama oyun konusunda söylenenler nasıl mediatek ile alakalı olmuyor ? Orta ayarlarda 15 dakika evil lands oynayınca işlemciyi söküp üzerinde yumurta kırasım geliyor. 15 dakikanın altını çizmek isterim, isteyen deneyebilir. Ellerim sırılsıklam oluyor terlemekten. Bu telefonu yaz aylarına...
  7. E

Soru Redmi Note 8 Pro Yazın ısınma sorunu

Ben bir de adana da yaşıyorum.. Sen düşün. Evil lands oynuyorum, ve çöp grafiklerde oynuyorum (orta ayarlarda) ama yinede 10.dk dan itibaren elimde alev topu tutuyorum sanki. Aldığıma bin pişman oldum, verimli performans olmadığı sürece istediği kadar işlemcisi şusu busu güçlü olsun, +45 derece...
  8. E

Soru Bunun modeli ne oluyor şimdi?

Bunu kastetmedim aslıda. Yani etiketteki mi gerçek oluyor hakkında bölümünde yazan mı? Hangisi aslını temsil ediyor
  9. E

Soru Bunun modeli ne oluyor şimdi?

Arkadaşlar kolay gelsin. redmi note 8 pro - 8gb kullanıyorum. Cihazın arkasında etiketler var ve etikette M1906G7E yazıyor. Fakat ayarlar/hakkında bölümünden baktığımda ise M1906G7G yazıyor. Şimdi bunun romu/modeli hangisi olmuş oluyor?
  10. E

Soru Redmi Note 8 Pro 8gb ram için bazı sorularım var

Merhaba, bahsettiğin versiyonu kullanıyorum şu an. Rom işlerinden falan anlamam ancak telefon performans açısından güzel. FAKAT: aşırı ısınma sorunu var bilindiği gibi. Eğer telefonu değiştirecekseniz size tavsiyem farklı modellere yönelin. Bu ısınma sorunu çözülmediği sürece bu telefonlar...
  11. E

Soru Sizce ne yapmalıyım ? Soğutucu mu yoksa Güncelleme mi?

Vallahi bende durumları biraz toparlayınca orjinal farklı marka ve model bir telefona geçeceğim. Tek temennim o zamana kadar bu telefonun beni idare etmesi.. Xiaomi ye hiç bir lafım yok, fiyat performans açısından ürettiği telefonlar piyasada lider konumunda şu an. Ancak böylesine tüm dünyada...
  12. E

Valla hocam bilemiyorum neden böyle oluyor, yanlış bir şey mi yapılıyor eksik gedik bir şey mi var bilmiyorum artık nasıl telefon üretiyorlar düşündükçe inanasım gelmiyor. Çok zorladığın zaman ısınmasını kasmasını anlarım ama reklamlarda yere göğe sığdıramayıp da bir oyunu düşük ayarda bile...
  13. E

Evet tabi ısınma sorunu genel olarak ele aldığımızda tüm telefonlar için geçerli. Ama bunun bir derecesi ve süreci var neticede :) Ben bu telefona Huawei P Smart 2019 dan geçiş yaptım, hatta sırf aynı oyunu daha iyi ve rahat oynamak için geçiş yaptım. Ama p smart 2019 da 2-2.5 saatte ulaştığım...
  14. E

Arkadaşlar merhaba. Yurt dışı - imei atılmış note 8 pro (8gb ram olan) versiyon kullanıyorum. Malumunuz, dünyada hemen hemen her note 8 pro kullanıcısının ortak sorunu olan ısınma sorunu için çaresiz bekleyiş bir hayli insanın canını sıkıyor. Yani elinizde neredeyse bütün oyunları bana mısın...
  15. E

Yardım Redmi Note 8 Pro Aşırı Isınma

BL kapalı, twrp yüklü değil hocam. Bu pc üstünden rom yükleme olayında imei herhangi bir sorun çıkarır mı? Yani yeni romu yükledikten sonra şebeke sorunu/SIM Görmeme gibi sorunlar yaşar mıyım ?
Üst Alt