emraxi kullanıcısının son içeriği

1. E

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

hocam Ödemiş bana istanbul'dan uzak gelir :)
  2. E

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

selamlar hocam, redmi note 11 için direnç işlemini İzmir'de yaptırabileceğim bir teknik servis var mıdır ?
  3. E

Yardım Redmi Note 4x Buzzer Hoperlör sorunu

Selamlar, Telefonun ekranını değiştirdikten sonra buzzer dan zil sesi ve medya sesleri gelmemeye başladı yenisi ile değiştirdim ama malesef sorun düzelmedi. kısa bir araştırma sonucunda power ic den yaptığını ve jumper yapılarak yada power ic değişimi ile problemin çözülebildiği videoları var...
  4. E

Rom Miui 12.5 Dağıtılmaya Başlandı.

Mi 9 12.5.1 i dün ota ile aldım, almaz olaydım. Pili sömürüyor resmen şarj anında aşırı ısınma çabasını inşallah tez zamanda fix yayınlarlar
  5. E

Çözüldü mi 5 açılmama sorunu

Merhaba, Hocam bu telefondan 2 adet vardı elimde ikisi de farklı zamanlarda aynı problemi yaşadı. Power chipini değiştirdim kullandım sorunsuz ama sonra telefonu değiştirdim verdiğim arkadaşta nüksetmiş sorun. Ben emin olmamakla birlikte ana karttan kaynaklandığını düşünüyorum. Telefonun ekran...
  6. E

Güncelleme [Android 10] Mi9 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0 QFAMIXM

hocam bende sorun yaşıyordum ve bankaya yazmıştım. android 10 için yeni apk yayınladılar dün. sorunsuz çalışıyor artık silip yeni versiyonunu yükleyin çalışacaktır.
  7. E

Hocam bu eu rom sanırım bende global beta var olur mu ki?
  8. E

Merhabalar Hocam benim telefona global Beta, Hanimin telefona global kararlı rom kurmuştum. O 11 e geçti geçen gün. Yeni ROMun 1-2 eksiği var bilinen ama çok hoşuma gitti. 11 global Beta Rom göremedim MIUI nin official sitesinde. Bilgileri kaybetmeden en kolay nasıl 11'e yükseltebilirim...
  9. E

MIUI 11 Miui 11 ile birlikte çalışmaya mobil uygulamalar

Selamlar arkadaşlar, Dün itibariyle mi9 6/128 (çin versiyon, BL açık, global stable yuklü, root vs. yok) telefonuma güncelleme bildirimi ile MIUI 11 global stable versiyona geçiş yaptım. Sonrasında önbellek ve verileri temizleme rağmen mobil bankacılık uygulamalarının bazılarının çalışmadığını...
  10. E

Yardım Ekran satınalma

selamlar temin eden varsa fiyat ve stok bilgisini paylaşabilir misiniz hocam?
  11. E

Rom [Android 10.0 ][Mi A2][GSİ]Pixel GSİ ROM [ 04.09.2019]

Eline sağlık hocam.
  12. E

Tema Aslan Tema [ Galatasaray V10]

hayırlı uğurlu olsun linkleri sabırsızlıkla bekliyouz
  13. E

Sohbet Pasaport kayıt artık 1500 TL

7 yıldır sinyal alınmayan telefonlara sinyal aldırma çalışmaları hızlanacak bu gidişle :) bit pazarına nur yağması durumu
  14. E

Diğer [Ana Konu] Mi9 Kayıt Hakkında

Merhabalar, son pasaport hamlesinden sonra Mayıs girişli pasaportlar ile hala eski sistemde kayıt yapılabilir deniyor böyle bir şey var mı acaba ?
  15. E

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

hocam çin rom'a geri dönüp botloader kilidini kapatıcam, ilk aldığım gibi olacak daha sonra bu program ile bl kilidi açmadan global yükleme yapacağım. brick olmaz gibime geliyor ne dersin ?
Üst Alt