Emrahky kullanıcısının son içeriği

1. Emrahky

Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

Miui 13 ve android 12 gelecek cihaza. Üstüne iddiayada girerim. Şirket geçmiş politikasını devam ettiriyor. Miui 10, miui 11 ve android 11 gibi güncellemelerden şu şu ürüne gelecek dedikleri listelerde adları bulunmayan cihazlara da geldi. Yine bunu yapıp sevindirir. Aksi durumu yapıp riske edip...
  2. Emrahky

Yardım k20 pro mi 9t pro 4.5g cekmeme

Tüm özel mesajlara cevap verilmiştir. :)
  3. Emrahky

Yardım k20 pro mi 9t pro 4.5g cekmeme

O konuda bana ait öğrencilere uzaktan ders veriyorumda bu ara forum mesajları birikti geri dönüşler yapacağım bu gece tüm mesajlara iyi günler :) Seviliyorsunuz. 1590448446 Özele geçelim daha yararlı olur. Teşekkürler.
  4. Emrahky

Soru Rom Yüklerken Hata

Tam buna göre bir video var hatta videoda disaple dosyası da var stock roomdan custom roma geçerken sıkıntı yaşıyordum evolution lu videodaki gibi kurunca soeun kalktı. Linkini aşağıya bırakayım Önce room seçiyon sonra disapla en son magisk kurutorsun
  5. Emrahky

Soru Rom Yüklerken Hata

Komple format zorundasın farklı sürümler arası geçişte sıkıntı olabiliyor stock roomdan başka roma ilk geçişte komple sıfırlaman daha güvenli. Ayriyetten eğee room atma işleminden önce imei atıp eline yüzüne bulaştırdı isen bazı roomlarda efs dosyaları eksik diye bununyapabilir ama dediğim...
  6. Emrahky

Soru Eu roma geçmek

Room atma işlemlerinde kurulumlarda imeinin kayıtlı olduğu efs dosyalarında imei alanlarına müdahale etmiyor. Efs dosyaları önemlidir roormların müdahalesi yoktur bir sıkıntı olmaz. Boş bir bilgi daha vereyim eğer stock room varsa şmei silersen sistem efs dosyaeını görmesse cihaz sürekli...
  7. Emrahky

Yardım Yeniyim sorularım var.

Bu sorularının hepsinin yanıtını sana kendin buldurayım. Senin yazılımsal room dediğimiz şeyleri yapman efs adında imeilerin bulundupu dosyaları tutan klasörlere müshlesi yoktur :) daha doğrusu roomların çok yere karışmasını istemezler nede olsa firmalar imei işlemleri yapıldığının frkında...
  8. Emrahky

Rehber Pubg Mobile 60 FPS Almak HEX Editor İle

Bunun yapılması ile görsel fps nin 60 kalacağını bende düşüyorum ama gerçek fps fene düşük olacağı kanaatindeyim. Aynı şey gibi xiaomi cihazlarda telefon puanlama uygulamaları açılınca turbo mod açılıp uygulama dışında telefonu tam kullanamama gibi bir olay :) görsel olarak iyi ama işlevsel...
  9. Emrahky

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Eu Beta Rom 20.12.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Bunu yaşayan bir üye vardı twrp kök dizin dosyalarındna biri değiştirince olmuştu orange kurunca düzeltti ama bir kere daha yaşadığında kendi içine tekrar aynı sürğm twrp atıncada düzeldi ama kalıcı çözüm için twrp kökten silip tekrar kurdu. Yani kalıcı problem olabilir ondan dolayı twrp...
  10. Emrahky

Çözüldü Xiaomi Mi 9t nv data is corrupted hatası hakkında

Bende alıyordum fasbootta farklı room attım faeklıdmerken evolotion x kurdum imei işlemi yapıp tekrar globale döndüm ama ama tilt olduğum yer twrpde unable to decrpy fbe hatası alıyor ama bana bir sorun değil ama sinirmoldum yşnede twrpde işlemler yapıyorum bu aralar gözüme batıyor sen nasıl...
  11. Emrahky

Çözüldü Xiaomi Mi 9t nv data is corrupted hatası hakkında

hangi dosyaları sildin ? ayrıntı verirsen sevinirim
  12. Emrahky

Soru Mi 9T pro şebeke sorunu

Valla temiz qcn yok piyasada telefonuna daha imei atmamış biri olsa hem ona yardım etmiş olur. Dostum şuan piyasakilerin hepsinimindirdim inceledim hepsi k20 pro. Band20 hatası var kime gtden çözüm yok şuan tek çözüm daha imei atmamış birinin temizken telefonu qcn. Becuikup etmek piyasadaki...
  13. Emrahky

Yardım Mi 9t pro Temiz QCN Dosyası Bulamıyorum

Programsız değiştirilip yollaya biliniyor. bende bu olayları öğrenirken programsız eski haline getirebilmeyi öğrendim bu çok işime yaradı hiç olsa bir not defteri yeterli oluyor. yabancı sitelerdeki kaynakların biraz ingilizceyle çok verimli olduğunu gördüm. türkçe dışındaki sitere güvenmediğim...
  14. Emrahky

Arkadaşlar sorunun çözümünü buldum hallettim. Bir sonraki adım olan QCN dosyası lazımdı bu forum dahil türkçe yazılmış sitelere baktığımda temiz qcn yok olanda 1 imeili onunda dosyası editleyen düzenlerken hata yaptığını düşünüyorum. Ayriyetten bazı sitelerde bulunan qcn dosyaalrıda açıp...
  15. Emrahky

Belki ben yanlış biliyorum telefonuma room atma işlemi yaptım baktım Evolution X room varken wifi yok *#06#* yazınca Cihaz bilgilerinde İmei alanları hiç gözükmüyor sadece seri numarası yeri gözüküyor.Neyse sonra custom room olan mi 9t pro cihazıma orjinal sitesinden room olan...
Üst Alt