emrahk06 kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 13 Poco X3 Pro 13.0.1.0 SJUIDXM

13 güncellemesinde batarya için bir olumsuzluk var mı?
  2. E

MIUI 12.5 POCO X3 Pro – Endonezya Kararlı Rom V12.5.5.0.RJUIDXM İndirme Bağlantıları

Miui 13 gelmeyecek mi bu sürüme? RJUIDXM ile SJUIDXM arasındaki fark nedir, bilen var mı?
  3. E

Çözüldü Bu temanın simglerini paylaşabilecek varmı?

Simgeleri ben de beğendim. Ama hope adındaki temalarda bu simgeler yok
  4. E

Ana Başlık Poco X3 Pro - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları]

Daha önce Mi 9T kullanıyordum. Şarjı bana özel kullanım şartlarıyla 2 gün gidiyordu. Ekran süresi 5-9 saat arasıydı. Bu telefonda ise video izlemezsem 2-2,5 gün şarjı gidiyor. Ekran süresi ise şimdiye kadar maks. 4 saat gördüm. Video izleyince şarj 1-1,5 gün falan ancak gidiyor. Video izlemek...
  5. E

Uygulama Google arama ve kişilere alternatif harika bir uygulama!

Bu uygulamayı kullananlara Bankaların internet bankacılığı için bloke koyduğu yorumları var. Arka planda veri gönderimi yapıyormuş galiba. Öyle birşey yaşayan var mı?
  6. E

MIUI 12.5 Poco X3 Pro - Türkiye Kararlı Rom V12.5.2.0.RJUTRXM İndirme Bağlantıları

Benim telefon hala 12.5.1'de. Güncelleme yapmaya değer mi?
  7. E

Rehber 64 Bit MiFlash

Mi Flash ve rom dosyasının ikisini de C'ye attım, klasör isimlerini kısalttım. Sonunda 400sn gibi bir zamanda oldu. Teşekkürler
  8. E

Rehber 64 Bit MiFlash

Mi Flash ile işlem ne kadar sürer? Hep "flash timeout" hatası veriyordu, USB portu değiştirdim 2300s geçti hala devam ediyor işlem
  9. E

Rom K20 & MI 9T Global Kararlı MIUI V10.3.11.0 PFJMIXM İndirme bağlantısı

O hatayı aştım, kalsör yoluyla ve ismiyle alakalıymış. şimdi de "flash timeout" hatası veriyor
  10. E

Bootloader kilidini açtım, Mi Flash Tool ve Fasboot kullanarak bu romu yüklemeyi denedim. "Antirollbak chech error" hatası aldım. Bende anti=1 çıkıyordu. Sorun ne olabilir.
  11. E

Acemi soruları olacak ama garanti süresi yeni bitti, ve bu sürümü veya şarjı iyi giden başka bir rom yüklemek istiyorum. Bootloader kilidi açılınca ve rom yükleyince banka uygulamaları veya Netflix gibi uygulamalarda sorun oluyor mu?
  12. E

MIUI 12 Mi 9T / K20 - Global Kararlı Rom V12.0.9.0.QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Güvenlik güncellemesi mi, bilgisi olan var mı?
  13. E

MIUI 12.0.5'ten bu roma dönmek için illaki bootloader kilidi açık mı olmalı? anti rollback=1 yazıyor
  14. E

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

Merhaba. İlk mesajda ADB sürücüleri yüklü olmalı diyor. Fakat bu sürücüleri nereden yükleyeceğimiz yazmıyor
  15. E

Rehber XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme En Detaylı Resimli Anlatım

Merhaba. Konuda arama yaptım ama bulamadım. Bu program ile Mi 9T cihazımda Global 12.0.5'ten 10'a veya 11'e downgrade yapmak mümkün mü? Şarjı 10'dayken muazzamdı. Bootloader kapalı
Üst Alt