emrahakkaya22 kullanıcısının son içeriği

1. emrahakkaya22

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Rica Ederim. 1600280791 Miui 12 stabil geldi. Konunun en başında var. Fakat ufak tefek sorunlar olduğu için ben yüklemedim. O yüzden anlatımda linkleri değiştirmedim. 1600280858 Rica ederim Güle güle kullanın. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.
  2. emrahakkaya22

Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Tam ekran hareketleri sorunluymuş. 1599562281 Link eu sitesinde mevcut başkası yapmıyor. Stabil sürüm fakat sorunlar mevcutmuş. Gelecek güncellemeleri bekliyorum bende. 1599562345 Linkten indirip v11 i yüklediğiniz gibi twrp den temiz kurulum yapacaksınız. 1599562441 Telefonu sıfırladığınızda...
  3. emrahakkaya22

Cihazınıza root yapmanız gerekmektedir. 4. Maddedeki bölümler. Root yapabilmeniz içinde twrp yüklemek durumundasınız. Twrp yüklemek içinde bootloader kilidini açmak zorundasınız. Yani sırasıyla 1. Madde 2. Madde ve 4. Maddeler yapılması gerekmektedir. 1594858328 Romdan kaynaklı olduğunu...
  4. emrahakkaya22

Çözüldü Mi 9T Pro & Galaxy Watch

Konuyu Hortlatmış olucam ama aynı hava durumu sorununu hem gear s2 de hemde gear s3 te bende yaşıyorum. Telefonu İngilizce yapıyorum güncelliyor. Türkçe yapınca güncelleme olmuyor.
  5. emrahakkaya22

Yardım Çok yeniyim. Birçok konuda yardıma ihtiyacım var

Hayır yok hocam. Ne ücretli nede ücretsiz sürümünde mevcut değil.
  6. emrahakkaya22

Yardım Çok yeniyim. Birçok konuda yardıma ihtiyacım var

Hocam tv yayınını geri almak önemli değil diyorsanız blutv yükleyin. Ücretsiz bir hesap açın. (Kredi kartı girmeden) canlı yayın tv kalitesi çok kötü değil. Yayını geri almak önemli diyorsanız tv+ öneririm. Netiniz tahminimce sıkıntı yapmaz. (YouTube, Netflix, Puhu Tv, Tv+, Blutv, ve 2 - 3 tane...
  7. emrahakkaya22

Şuan için son sürüm bu. Yeni sürümler geldikçe konuyu güncellemeye çalışıyorum hocam.
  8. emrahakkaya22

Ben maximum mobil ile yapabiliyorum sıkıntı yok. Şöyle bir durum var eğer magisk root yaptıysanız magiskte magisk hide den seçiyorum maximum uygulamasını.
  9. emrahakkaya22

Anlattığım ayarları doğru yaptığınız takdirde sorun çıkmaz. Eğer ses alamıyorsanız donanımsal bir sorununuz olabilir.
  10. emrahakkaya22

Yardım ekrana yansıtmada yaşanan problemler

Youtube gibi uygulamalarda yansıtma seçeneği hemen üstte olduğu için tıklayıp gönderebiliyorlar aynı derdi bende yaşıyorum. tam film açmışım izliyorum tam da heyecanlı yerinde küt ekranda caliu pepe gibi çocuk filmleri :)
  11. emrahakkaya22

Yardım xiaomi mi box s 4k- tivibu yükleme

Android tv uygulmaları kısıtlı olduğu için tüm uygulamaları bulamıyorsunuz. Telefon uygulamalarınıda apk olarak kurduğunuzda ufak tefek sorunlar oluyor. Tivibu Go uygulamasının android tv uygulaması yok malesef. Telefon uygulamasını kurarak Mouse yardımıyla açabilirsiniz. Tivibu Go aboneliğim...
Üst Alt