Emrah7878 kullanıcısının son içeriği

1. Emrah7878

Soru Rom Sürümü Yükseltmek

Aranızda bi öneri verebilecek yok mu abilerim kardeşlerim.
  2. Emrah7878

Yardım Ram çok hızlı düşüyor telefon resetleniyor.

Hocam bu bilgilendirici cvbın için çok teşekkür ederim buda aklımın bir köşesinr yer etti şuan cihaz seçimi için daha sonra kullanılabilecek güzel bir görüş sağolasın. 🤝
  3. Emrah7878

Sohbet Sohbet köşesi

Günaydın üstadım hayırlı sabahlar olsun. 1687841528 Hayırlı sabahlar ustam inşallah dediğin gibi bayram kazasız belasız bir şekilde geçer. Saygılar.
  4. Emrah7878

Soru Rom Sürümü Yükseltmek

Merhabalar. Mevcut cihazımda crDroid v8.12 sürüme sahip custom rom yüklü. Ben bu romu v8.12'den v9.3'e yükseltmek istiyorum. Direk yüklemek mümkünmü yoksa bu değişim için temiz kurulum şartımı gerekli. Halihazırda herşeyim ayarlı şekilde ve telefonumda veri kaybı yaşamak en son isteyeceğim durum...
  5. Emrah7878

Telefonum bozulduğunda alacak olacağım aklımdaki ilk cihaz mi 11 ultra olacak hocam bende merak ediyorum açıkçası. 1687824828 Bu bilgiyi cihazı kullanan kişilerden duymak çok güzel iyice ısınmaya başladım bu modele teşekkür ederim hocam.
  6. Emrah7878

Skorpi hocam sorunumu tek bir ROM ile çözebildim oda crdroid 8.12 sürümü ile ama bu seferde bu romda sıkışıp kaldım. Ama nihayetinde tel eski haline geldi. Siz yöneticisiniz isterseniz konuyu çözüldü olarak işaretleyin. Saygılarımla.
  7. Emrah7878

Önc Öncelikle cvp verdiğiniz için teşekkür ederim hocam. Evet bende ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kaldım. Yeni bir telefon almayı inanın hiç istemiyorum çünkü max 3.ü çok seviyorum. Stock rom denedim, Özel rom denedim nafile ne biçim bir iş anlamış değilim vallahi. Biraz daha...
  8. Emrah7878

Arkadaşlar iyi günler. Konuyu ana foruma açtım kimse cvp yazmıyor sizlere de danışmak istedim. Sıkıntım telefonu şarja taktım o ana kadar hiçbir sıkıntım yoktu. 1 saat sonra gelip baktığımda resetlemiş kendini. Biraz kurcaladım durumun farkına vardım. Ram telefon açıldıktan sonra 2 dakika gibi...
  9. Emrah7878

Soru redmi note 7 LDAC codec

Merhabalar hocam şuan elimde stock rom yüklü redmi not 7 var ve yanlışınız olduğunu düşüyorum. Bildiğinizin aksine bu model Bluetooth kulaklıklara ldac desteği sunuyor. Bizzat ldac performansını denemiş biri olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Custom romda da denemiştim. SS'teki ldac...
  10. Emrah7878

Yardım Ram hızla düşüyor telefon resetleniyor

Arkadaşlar iyi günler. Sıkıntım telefonu şarja taktım o ana kadar hiçbir sıkıntım yoktu. 1 saat sonra gelip baktığımda resetlemiş kendini. Biraz kurcaladım durumun farkına vardım. Ram telefon açıldıktan sonra 2 dakika gibi bir sürede sıfırlara kadar hızla düşüyor ve telefon resetleniyor. Özel ve...
  11. Emrah7878

Yardım Sistem İzinlerini Değiştirdim Telefon Açılmıyor

Yardımcı olabilecek kimse yokmu arkadaşlar baya zor durumdayım lütfen. ;(;(
  12. Emrah7878

Yardım Sistem İzinlerini Değiştirdim Telefon Açılmıyor

Arkadaşlar merhabalar. Xploreden bir oyun için sistem izin ayarlarıyla oynuyordum hani şu 644 755 rakamları olan kutu işaretlemeli yazma okuma izinleri verilen kısım, velakin sonrasında işimi halledip çıktım programdan fakat benim meraklı oğlum benden sonra girip oradaki kutuların hepsini...
  13. Emrah7878

Soru Magisk Kapanma Sorunu

Öncelikle cvp için teşekkür ederim. 24.xx tüm sürümlerde aynı durumu gördüm hepsi aynı denedim. Sonrasında uygulamayı gizle deyip yeniden SETTİNG adıyla kurulması kısmından bahsettiniz sanırım onuda yapmadım. Aslına bakarsanız bu son 2 güne kadar herhangi bir sorun yoktu birden başladı bu...
  14. Emrah7878

Soru Magisk Kapanma Sorunu

Arkadaşlar merhabalar. Magiskte modül yüklemek için programa girip , depolamadan yükleye basıyorum ama anında program kapanıyor. Magiski komple sildim yükledim, telefonu kapatıp açtım vs. hiçbiri olmadı olmuyorda. Fox modül managerde de aynı durum depolamadan yüklemeye bastığım anda FMM...
Üst Alt