emr61 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Xiaomi Mi A3'ün Bootloader Kilidini Açma

fastboot flashing unlock bunu ytazın yeterli ilk komut uknown hatası verir.
  2. E

Yardım Xiaomi Mi 9T imei alınamıyor / acil MI 9T QCN dosya lazım !!!

Ücretli yardımcı olabilirim. Tek hat
  3. E

Yardım Şebeke sorunu !!

Redmi 5 plus meg7 modeli değilse cihazın.ban20den yapar ve özellikle Türk Telekom hattında bu sorunu kırsallarda ve belli bölgelerde malesef yaşarsın
  4. E

Yardım Mİ 8 SE Fastboot Ekranında Takılı Kaldı ?

merhabalar yardımcı olabilir. ücret karşılığı düzeltiyorum.
  5. E

Rom Note5 Pro global rom atma

cihaza çin romuyla bootloader için başvuru yapıp açtıktan sonra global rom kurabiirsin. beklemek istemiyorum dersen ben anında bootloader açıp global rom kurabilirim. bu işlemi ücret karşılığı yapmaktayım.
  6. E

Yardım Mi5 şarj olmuyor

sorun batarya ancak sonrasında cihazın entegre arızası verecek. -25 gösteren bataryalarda sensör arızalı değilde sensörsüz yan sanayi pillerde oluyor.
  7. E

Yardım Mi 5s Plus Ses arttırma fixi Arıyorum

Rootlu cihazlarda yerel/vendor/etc yolunu izleyerek mixer_paths_tasha.xml dosyasi varmi kontrol edermisiniz icerisinde Altta yazan kismi bulup rx0 ve rx1 i 94 yapin ardindan cihazinizi ac kapa yapin ses boguk veya karsiya yankili giderse sirali sekilde yapin yani once rx0 i 94 yapin yine ac...
  8. E

Yardım Önemli Mia2 aldım pişmanım

Mi 6x mi a2. Uzak durun derim. Gelmeye basladi. Kendi kendine susan bir cihaz. Redmi note 6 prolar guzel.
  9. E

Soru Mi A1 IMEI

Aldigin vakit efs backuo mutlaka yap. Guncellemede imei ucuyor. Efs ile grri yuklersin
  10. E

Yardım mi5 kendiliğinden kapandı açılmıyor.

Belirtiler anakart arızası. 350 tl masrafi cikiyor. Verileriniz silinmiyor. Deltada en son kullanici hatasi şeklinde gelen müşteri oldu. Cihaza mudahele etmeyeceklerini bilsek gonderip sansinizi deneyin derim.ama mudahele edip daha beter hale getiriyorlar. Oşekilde kurtarma şanşımiz daha zor oluyor.
  11. E

Yardım mi5 kapandı açılmıyor

Merhabalar. Cihazinizi araç sarjiyla yada kutudan cikan amerikan tipi sarjlami sarj ediyordunuz. Cihazi sarja takinca led te tepkime yoksa. Anakart arizasi oluyor. cihazi pc ye bagladiginizda baglanti sesi hiç gelmiyorsa ve ledde tepkime yoksa Yuksek ihtimal anakart
  12. E

Çözüldü Mi 8 Yuz Tanıma Yok

Cihazinizi bootloader kilidini acip euro rom kurmanizi oneririm. Stock romu tam oturmuş değil euro rom daha iyi bence ve aldiğıniz su hatalari almazsiniz eminim.
  13. E

Yardım mi5 kendiliğinden kapandı açılmıyor.

Merhabalar. Cihazinizi araç sarjiyla yada kutudan cikan amerikan tipi sarjlami sarj ediyordunuz. Cihazi sarja takinca led te tepkime yoksa. Anakart arizasi oluyor. cihazi pc ye bagladiginizda baglanti sesi hiç gelmiyorsa ve ledde tepkime yoksa Yuksek ihtimal anakart
  14. E

Yardım Xiaomi Redmi Note 5 AntiRollback HardBrick hata

Miflash da verdifi hatayi atarmisin. Birde cihaz yalanci edl gibi geldi bana?? Yani siz edl de bagladiniz saniyor olabilirsiniz. Cihaz brickse biraz bekleyip kendi edl aciyor ama o actigi edl de rom yukletmiyor. O duruma kaliyor olabilirsiniz birde cihaz en azindan fastboot moda geciyormu...
  15. E

Yardım Oreo sonrası şarj sorunu Mi 5X

Merhabalar. Yerinizde olsam. Miui 10 oturana kadar geçis yapmam. Miui 8 cok stabildi. 9 cikti o tam oturmadan 10 çikti. Son guncellemeyi kurmak her zaman iyi olmayabiliyor. Cihaz yedegi alip sürüm düşürüp temiz bir kurulumla cihazinizi kullanin derim. Yüksek ihtimal cihazinida bir uygulama tam...
Üst Alt