emirkaanb kullanıcısının son içeriği

1. E

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

geçen sene samsung un yazılımını yüklemiştim sorun olmamıştı. pixel kurmuştum. o yüzden merak ettim. beğenmediğim için silmiştim
  2. E

red mi note 8 cihazlara miui13 güncellemesi gelmiyor. mi tools ile flashlayabiliyor muyuz? son seri note 8 lere geldi sanırım. eski üretimlere gelmedi. yada bizimki mesela gingko, üst modellerinki mesela begonia, rosemary yada chamellian yüklenebilir mi? cihaza zarar verir mi? uyumsuzluk olur mu?
  3. E

Zaten öyle yaptığım için tüm sistemim çöktü :) %4.99 u geçmedi. defalarca denedim.telefonu kapatıp açtım. yine aynı yerde kaldı her defasında. sonra sıfırdan rom yüklemek zorunda kaldım
  4. E

ota ile güncelleme yapmadım hiç. var mı videosu? ota ismini çok görüyorum ama programı var mı işlem nasıl yapılır hiç bilmiyorum yapmadım. yönergeleri izleyebileceğim bi yazı yada video var mı? yada ota dediğiniz telefonun kendi içerisindeki güncelleme kısmı mı?
  5. E

twrp de çok güncel bi sürüm var ağustos 2022 india rom u var. fastboot da 2021 ve çok eski india romu var. o yüzden recovery olanı yükleyeyim dedim fakat bu sefer de twrp yi yükleyemedim. twrp yi yüklemiştim öğlen. kalıcı yapmadığım için silindi. şimdi aynı yolları izliyorum. flashlarken telefon...
  6. E

tekrardan kusura bakmayın. yanlış rom u indirmişim. global i yüklemişim. şimdi india yı indiriyorum. india ya alıştım ve global i sevmiyorum. telefonu twrp ile silmem gerekecek mi yoksa sadece reboot ekranına geçip mi tools ile flashlayayım mı?
  7. E

benim telefonuma india rom u yüklüydü. güncelleme geldiği için telefondan güncellemeye devam ettim. güncelleme 12.5.20 idi ve telefonum çöktü. şimdi o güncellemenin de bi üst sürümü 12.6 sürümü var diyor. güncelleyeyim mi güncellemeyeyim mi?
  8. E

onu deniyorum şuanda. benim indirdiğim mi flash açılmıyordu sizin verdiğinizi indirdim ve açıldı telefonu da gördü. şuanda flashlıyorum. ama fastboot rom u mu indirdim bilmiyorum. mi romlarının indirilebildiği bi siteden indirdim. şuan flashlıyorum fakat miui ekranında takılı kaldı sanırım...
  9. E

hocam twrp ile cihazı temizledim. reboot ettiğimde twrp gelmedi. the system has been destroyed uyarısı ile açıldı. tekrar twrp flash ladım. flashlıyor ama twrp ekranına düşmeden yine the system has been destroyed ekranı geliyor. telefon gitti mi :)
  10. E

red mi note 8. twrp yükledim hocam. twrp ekranındayım. ilerlemedim henüz. telefonun buradan yedeğini alma şansım var mı? kendi içerisine yada bilgisayara yedek alabiliyor muyum, yoksa herşey silinecek midir?
  11. E

hocam log adında boş klasör açamıyorum yeni ekle çıkmıyor dosya içerisinde. masa üstüne yeni dosya kurup ekleyeyim dedim onu da kabul etmiyor. mi flash ile hallemedemeyeceğim sanırım. bu hali ile twrp yükleyebiliyor muyum peki? çok oldu 1 seneden fazla oldu india rom u yüklemiştim. unuttum...
  12. E

merhabalar. mi flash tools indirdim fakat telefonumu görmüyor. aygıtlardan baktım telefonumu tanıyor fakat refresh e tıkladığımda uygulamanızda işlenmemiş durum oluştu hatası alıyorum. netframework leri kontrol ettim güncelledim. var mı bi çözümü bu işin? telefonuma india romu yüklüydü...
  13. E

Uygulama Gelişmiş Gcam Sürümleri

sarsıntı önleyici video kayıt programı arıyorum. burdaki linklerden hangisi benim için uygundur acaba? telefonum xiaomi note 8 - india rom. bu arada güncelleme geldi sürekli uyarı veriyor güncellemedim. güncellemeli miyim? sorun çıkar mı?
  14. E

Recovery Redmi Note 8 - Root ve Recovery Kurulumları (Twrp- Orange Fox vb.)

iyi geceler arkadaşlar. bi sorum olacak. yarın bootloader kilidim açılıyor. bir hafta bekledim. bootloader açıldıktan sonra custom rom yükleyebilmek için illa bunları mı önce yüklemeliyim? indirdiğim romu direk yükleyemiyor muyuz? kilit açıldıktan sonra ilk yüklenmesi gerekenler ve rom...
Üst Alt