emirhanyaglici kullanıcısının son içeriği

1. emirhanyaglici

Yardım Root sonrası uygulama açılmaması

Sorun çözüldü hocam. Problem Magisk 25.2 ve LsPosed 1.8'deymiş. Rootu tamamen kaldırdım Magisk 24.2 ve LsPosed 2.4 kurdum. Uygulamalar sorunsuz açılıyor şimdi.
  2. emirhanyaglici

Hatanın raporunda bu var ggrwttw.m: 16 at ggrwttw.L.b(Unknown Source:75) at ggrwttw.L.a(Unknown Source:0)
  3. emirhanyaglici

Hocam yukarıda belirttim birçok farklı sürüm denedim. android 11-12-13 hepsini denedim ama root attıktan sonra böyle oluyor
  4. emirhanyaglici

Roottan önce sorunsuz akıcı kullandığım uygulamalar root attıktan sonra simgeye basar basmaz atıyor sürekli duruyor hatası veriyor. Tüm sistem uygulamaları dahil herşeyden rootu gizledim ve farklı yazılımlar denedim hepsi aynı. Çözümünüz var mı?
  5. emirhanyaglici

Yardım rom atmayı bilmiyorum

rom atarken imei gider cihaz yurtdışı ise
  6. emirhanyaglici

Soru K60 kablosuz şarz var mı

diğer markalarda kablosuz şarjı bağlayınca otomatik sarj etmeye başlıyor bu da öyledir yükske ihtimal
  7. emirhanyaglici

Sohbet Türk Telekom konuşurken kesilme yaşayan var mı?

5G çalışmalarından dolayı şebeke kesintileri var dediler
  8. emirhanyaglici

Rehber Kontrol Merkezini Şeffaf Yapma [ROOT]

Ekteki dosyalara tıklayarak indirin daha sonra magiskte ilk bootloop saveri sonra modülü flashlayin. Sorumluluk size ait
  9. emirhanyaglici

Sohbet Format sonrası uygulamalar silindi

Dediğim gibi o yedek uygulamaları geri yüklemez siz manuel olarak o uygulamaları yüklerseniz ardına o yedeklemeyi yüklerseniz uygulamaların verilerini geri yükler 1702658436 Ayrıca giriş yapmayı gerektiren çoğu uygulamada yedek hata verir
  10. emirhanyaglici

Sohbet Format sonrası uygulamalar silindi

Yedekleme uygulamaları geri yüklemez uygulamaların verilerini geri yükler. Ortada olmayan bir uygulamanın verisini yükleyemezsiniz.
  11. emirhanyaglici

Soru Xiaomi mi box s4k 2.nesil yazılım farklılığı hakkında

Aynı cihazı 1 aydır kullanıyorum daha gelen hiç güncelleme yok bende hocam
  12. emirhanyaglici

Sohbet Türk Telekom konuşurken kesilme yaşayan var mı?

Son 1 aydır telefonla konuşurken kendi kendine çağrıyı sonlandırıyor. Sadece Türk Telekomda olduğunu farkettim. İlk başlarda geçici bişey olduğunu düşünüp önemsemedim ama son 1 aydır belki daha fazladır bu sorun var. Cihazdan kaynaklı olduğunu sanmıyorum çünkü cihaz yurtiçi ve stock romdayım...
  13. emirhanyaglici

Çözüldü No Gravity Kernel nasıl kaldırılır?

Hocam sadece boot değildi. Boot ve dtbo bölümlerini yedek almanız gerekiyordu. Bootu geri yükledikten sonra dtbo ile boot uyuşmadığı için bootloop oldu
Üst Alt