Emirhankuloglu kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom [Mİ Mix 2][Android 9.0] Official LineageOS 17.0 [ 20.02.2020] Ota Update

Hocam teşekkürler Ben mi cloud kullanıyorum. Aosp da drive a geçmem gerekir dimi?
  2. E

Yardım Teknik Servise Verilen Telefon Hakkında

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim. Darbe 3-4 ay öncesinde oldu arızaya etkeni olacağını zannetmiyorum ama bakalım artık :) Tekrardan cevaplar için teşekkürler. Servis durumu bildirdiğinde yazarım.
  3. E

Yok hocam sıvı teması kesinlikle olmadı. Telefonu yaklaşık 3-4 ay önce düşürmüştüm sol alt köşesi çatlamıştı küçük bir şekilde sadece. Bu olayı yaşamadan 1 hafta önce de bahsettiğim küçük çatlak ekranda ilerledi kendi kendine :( Tek fark ettiğim son 2-3 günde telefonda ısınma hissettim şarj olurken.
  4. E

Hocam cevabınız için teşekkür ederim öncellikle, 1 gün öncesine kadar hiçbir sorunu olmayan batarya ölebilir mi sizce? Ben bataryayı hep yavaş yavaş ölen bir şey olarak düşünmüştüm :) Sizce şarj soketinde bir sorun olabilir mi? 1588074909
  5. E

Merhaba Arkadaşlar, Mi Mix 2, 64 gb telefonu kullanıyorum. Telefonum şarja bıraktım 2 sonra geldiğimde kapandığını gördüm. Bataryamda hiçbir sorun yoktu, 4-5 saat civarı sarj süresi alıp, gayet normal sürede şarj oluyordu telefonum. Kapandığını görünce yeniden açtım şarjım azalmıştı, sonra...
  6. E

Rom [Mİ Mix 2][Android 9.0] Official LineageOS 17.0 [ 20.02.2020] Ota Update

Hocam indirme linki hatalı. Kendim arayıp buldum fakat mix yazısında kalıyor. Data hariç her şeyi wipe yaptım. Gapps ı da yüklememe rağmen. Sizce nerde sorun olmuş olabilir. Mi globe beta kullanıyorum.
  7. E

Soru EU Beta Rom'dan Mi Room'a Geçiş

Çok teşekkür ederim hocam sağolun.
  8. E

Hocam teşekkür ederim. Hafızayı silmeden halledebilirim değil mi? 1586203348 Ben özellikle navigasyon tuşu için istiyorum hocam. Şu klasik navigasyon tuşlarından inanılmaz sıkıldım.
  9. E

Merhaba arkadaşlar, Forumda da arama yaptım fakat tam olarak demek istediğimi bulamadım. Şu an Mi Mix 2 kullanıyorum. EU Beta Rom var Sürümü 20.3.26. Mi Room'a geçmek istiyorum. Twrp üzerinden hafızayı silmem gerekli mi yoksa install seçeneğinden direk mi room u kursam olur mu? Şimdiden...
  10. E

Yardım Mi Mix 2 Ekrana Çıkan Bildirim Güvenlik Sorunu

Teşekkür ederim nasıl kurtulabilirim? Normal zamanda kullandığım bir uygulama dışında uygulama yok telefonumda.
  11. E

Yardım Mi Mix 2 Ekrana Çıkan Bildirim Güvenlik Sorunu

Arkadaşlar merhaba, Mi mix 2 64gblık kullanıyorum. Ekranımda aniden ekte koyduğum bildirim çıkıyor aniden indirilenler ekranında vb hiçbir yerde gözükmüyor. Sizce bir sorun teşkil ediyor mu? Güvenlik sorunu mudur sizce? Şimdiden teşekkürler.
Üst Alt