EmirhanK. kullanıcısının son içeriği

1. EmirhanK.

Soru Mi a2 Miui 12

Tamamdır teşekkürler
  2. EmirhanK.

Soru Mi a2 Miui 12

Merhaba Arkadaşlar Mi a2 cihazımı miui 11 yğklemek için 6x e çevirmiştim şu an hala 6x olarak duruyor ve şu an miui 12 yüklemek istiyorum romu 6x e göre indirsem uyum sağlar mı?
  3. EmirhanK.

Rehber [Mi A2] MİUİ 12-- Mi A2'yi Mi 6x'e Çevirme Rehberi[ 02.05.2020]

Hocam cihazı 6x e önceden çevirmiştim zaten ama şu an pixel exp. rom kurmak istiyorum acaba 6x e göre indirip kursam sıkıntı olur mu?
  4. EmirhanK.

Soru Mi a1 miui rom

Hocam zaten bunu kullanıyorum şu an bayadır güncelleme almadı maalesef
  5. EmirhanK.

Soru Mi a1 miui rom

Merhaba arkadaşlar acaba hala güncelleme almaya devam eden bi miui romu var mı mi a1 için ?
  6. EmirhanK.

Yardım Telefon şifrelemesini kaldırma

Hocam temiz flaş da denedim ama çözülmedi sadece o romun android 10 versiyonunda oluyor farklı android 10 romlar kurdum şifre sormadı bende o romdan vazgeçtim zaten şu an miui kullanıyorum ama belki sorunla karşılaşan arkadaşlar çözüm bulmak için konuya bakarsa diye hala çözüm bulmaya çalışıyorum
  7. EmirhanK.

Rom Mi A1 için MIUI Tabanlı Romlar

Downgrade işlemi yapmazsan bu miui romlarda şebeke sorunu olur yani o bilgiyi miui romlar için vermiş hocam
  8. EmirhanK.

Yardım Telefon şifrelemesini kaldırma

Tamamdır hocam sağolun
  9. EmirhanK.

Yardım Mi A1 Miui 11 Tema Sorunu

Hocam söylediğim romu kullanıyorum ama portlu mu değil mi bilmiyorum nasıl anlayabilirim?
  10. EmirhanK.

Ama temanın resimlerinde gözüküyor hocam ayrıca temayı kişiselleştir bölümünde de görüyorum ve bir temaya özel değil hiçbir temada olmuyor
  11. EmirhanK.

Merhaba Arkadaşlar Mi A1 cihazımda xiaomi.eu 11.0.2 yüklü , ancak tema kurduğumda arama uygulamasının teması değişmiyor çözümünü bilen var mı?
  12. EmirhanK.

Çözüldü Miui 11 Xposed

Çözüm zaten diğer arkadaşların dediği gibi google a yazdığınızda direk karşınıza çıkacaktır ama eğer illa link istiyorum derseniz atarım sıkıntı yok :D
  13. EmirhanK.

Çözüldü Miui 11 Xposed

Aynen hocam dediğiniz gibi edxposed olarak araştırdığımda XDA da bir konu buldum ve oradan denedim oldu sağolun yardımlarınız için
  14. EmirhanK.

Çözüldü Miui 11 Xposed

tamamdır hocam sağolun 1581770743 hocam ciahzım android 8.1 bu anlatımdakini uygularsam sıkıntı çıkmaz mı?
  15. EmirhanK.

Çözüldü Miui 11 Xposed

Merhaba arkadaşlar Mi A1 cihazımda xiaomi.eu 11.0.2 miui 11 rom var acaba ciahzıma xposed kurmam mümkün mü?
Üst Alt