Emirfurkan06 kullanıcısının son içeriği

1. Emirfurkan06

Yardım 4.5g sorun

Hocam aynı sorun bende de var eğer imei i atılan telefon 4.5 g desteklemiyorsa operatör seni 4.5 kullanamıyo gördüğü için destek sağlamıyor MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Emirfurkan06

Soru Hızlı şarj

İsterseniz orjinal xiaomi adsptör de var Xiaomi Orijinal Quick Charge 3.0 Şarj Aleti MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Emirfurkan06

Soru Hızlı şarj

Evet ama kutu içindeki adaptör hızlı şarj adaptörü değil MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Emirfurkan06

Yardım Redmi note 4 reboot menüsünden çıkma

Hocam reboot u görünce sistem formatı geldi birden aklıma. kusura bakmayın ben twrp de çok sorun yaşamıştım da bununla ilgili o yüzden emin olmak istesim MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Emirfurkan06

Yardım Redmi note 4 reboot menüsünden çıkma

Telefonun kılıfını takarken tuşlara uzun süre bastım bir işlem yapmadan nasıl çıkabilirim MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Emirfurkan06

Soru Tavsiye, fikir danısma

Miui 9.6 8.5.17 kullanıyorum MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Emirfurkan06

Soru Tavsiye, fikir danısma

Öncelikle kamera konusunda instagram ve snapchat gibi uygulamalar ekranı tam kapsayan fotoğrafları kullandığı için normal boy(4:3) yerine onu otomatik zoomlayıp ekran boy(18:9) boyutuna getiriyor herangi bir çözümü bildiğim kadarıyla yok Ayrıca şarj sorunu bende de var yanımda şarj cihazımla...
  8. Emirfurkan06

Yardım Mi 6X Güncelleme Sonrası Ayarlar Bozuldu

TWRP yüklü ise bir sistem yeniden başlat MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Emirfurkan06

Uygulama POCO Launcher Beta

Ni tutturamıyorlar şimdide ikonlar hayvan gibi olmuş MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Emirfurkan06

Rehber Xiaomi Mi6x Türkçe Rom Yükleme Anlatımı

Eğer miui arayüzü kullanmak istiyorsan poco launher indir ama telefonda hali hazırda miui yüklü,o da güncellemeleri alır,global versiyon olduğu için MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Emirfurkan06

Sizde de mi widgetlerde saat widget i yok? MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. Emirfurkan06

Es dosya yöneticisi iş görür mü bide parantez içinde anlattığınız şeyi anlamadım baştan biraz detaylı anlatırmısınız hocam MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Emirfurkan06

TWRP üzerinden indirdiğim poco yu nasıl silebilirim ana ekranda gözükmüyor yüklü uygulamalar menüsünde kaldır seçeneği yok MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Emirfurkan06

Yardım Zip dönüştğrme

Teşekkürler hocam biraz önce denedim zaten zip dosyası bozuk dedi durdurdu MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Emirfurkan06

Yardım Zip dönüştğrme

Benim şuan bilgisayarım yok ve ben telefona rom indirdim ama zip.crdowlaod türünde bir dosyayla geldi bilgisayar olmadan bunu zip e çevirme şansım var mı MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt