Emir M. kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım ACİL YARDIM

Arkadaşlar Pie güncellemesini yükledim fakat 'cihazı bul uygulaması beklenmedik bir şekilde sonlandırıldı' hatası alıyorum. Reboot, Wipe Data ve Connect with MIAssistant seceneklerı cıkıyor. Reboot'a tıklıyorum ve bu hatayı alıyorum. Lutfen bılgılı bırı yardım etsin. 1568330430 yok mu yardım...
  2. E

Sohbet İnternet ve Modemden Anlayan Var mı?

Merhabalar. İnternet, modem islerinden cok iyi anlayan arkadaşlar bana ozelden ulasabilir misiniz?
  3. E

Soru Yarım Fotoğraf Sorunu - Mi Note 3

deneyeceğim, teşekkür ederim.
  4. E

Bu işlemleri yaptığım vakit önceden çekmiş olduğum fotoğraflardaki yarım fotoğraf sorunu da düzelmiş olacak mı yoksa bundan sonraki çektiğim fotoğraflarımı kapsayacak bu çözüm?
  5. E

Merhabalar. Telefondaki fotoğraflarımı bilgisayarda açmak istediğim vakit fotoğrafın yarısı gözükmüyor. Güncellemeden sonra çekilen fotoğraflarda bu sorunla karşılaştım. Bundan sonra hep böyle mi olacak, çözümü nedir?
  6. E

Soru Kilit Ekranı ve Spotify

Cihazım rootlu değil.
  7. E

Soru Kilit Ekranı ve Spotify

Spotify'da dinlediğim müzik, kilit ekranında gözükmüyor. Ara sıra gözüktüğü oluyor fakat bu durum hiç stabil değil. Nedeni ve çözümü nedir? Şimdiden teşekkür ederim. :)
  8. E

MIUI 9.5.3.0 - Mi Note 3

Teşekkür ederim dostum
  9. E

MIUI 9.5.3.0 - Mi Note 3

Merhabalar. Rica etsem güncellemeyi yapan arkadaşlar olumlu veya olumsuz görüşlerini bizimle paylaşabilir mi? Bilhassa batarya ve kamera performansı hakkında neler düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkür ederim. :)
  10. E

Soru Xiaomi - Earpods Kulaklık

Demek istediğim; ses açma,kapama tuşları ve de mikrofon sorunsuzca çalıyor mu?
  11. E

Soru Xiaomi - Earpods Kulaklık

Merhabalar. Xiaomi marka telefonlarda Earpods kulaklığı sorunsuzca çalışıyor mu, deneyen oldu mu?
  12. E

MIUI Güncelleme

Teşekkür ederim cevapların için :)
  13. E

MIUI Güncelleme

Anladım. Çok teşekkür ederim cevapların için. :)
  14. E

MIUI Güncelleme

Teşekkür ederim. Peki ben tüm güncellemelerimi manuel olarak mı yapacağım? Teşekkür ederim
  15. E

MIUI Güncelleme

miuı 8 kararlı sürüm ile geldi, ben de anlam veremedim.
Üst Alt