emingunyer kullanıcısının son içeriği

1. E

WP Aero

sayın hazar hocam uygulamadan bildirim alamıyorum öncelikle telefonumun özellikleri şu şekilde marka model : redmi note 6 pro cihaz hem root'lu hemde custom rom var yüklü olan rom: mıuı 10 Miroom 9,4,18 Beta izinleri verildi kilit ekranında bildirimler gösterildi otomatik başlat açık...
  2. E

Yardım Youtube ve video çentik sorunu

hayır maalesef 1555958403 maalesef hayır
  3. E

Tema Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Boot Logo [Boot Animations] - Açılış Logosu

hocam peki eski haline dönmek istersek napıcaz
  4. E

Yardım OEM Kilidi ve Bootloader Kilidi Sorunu

mi unlock programından sürücü güncelle olacaktır
  5. E

Yardım OEM Kilidi ve Bootloader Kilidi Sorunu

mi unlock programında ve telefonda aynı mi hesabı açın oem kilit açmayı mobil veri ile yapın mi unlock programında sağ üstte ayar işareti var onu tıklayın ortadake yazının karşısındake tuşa basın driver kuracak telefonu kapatıp fasboot a alın kilidi açın
  6. E

Sohbet Verilerinizi nasıl yedekliyorsunuz?Neleri nerede yedekliyorsunuz?

hocam size tavsiyem bir ssd disk alın birde dönüştürücü alın hem hızlı hem güvenli yedek yapın düştü optik arızlandı hasar gördü derdi yok kafan rahat
  7. E

Hocam şöyle bir sorun var sadece youtube değil instagram mi video youtube gibi alanlarda bu sorunu yaşıyorum sorun yaşamadığım tek uygulama pubg tüm ekranı kullanma olanağı sunuyor ve karanlıkta devasa bir görüntü elde etmeye imkan tanıyor
  8. E

Kurcaladım birşey bulamadım hocam
  9. E

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.2.2.0 OEKMIXM Global Kararlı Rom

Hocam yümlenen uygulamalar vs. Siliniyor mu?
  10. E

Denedim fakat çentik devreye girmiyor
  11. E

Merhaba öncelikle forumda aradım fakat cevap bulamadığım için konu açmak zorunda kaldım. YouTube ve video izlerken çentik sorunu yaşıyorum birşeyler izlerken çektiği de kullanmak istiyorum tamamen ekranı kullanabilmek için ne yapmalıyım cevalar ve yardımlar için şimdiden teşekkürler
Üst Alt