emay25 kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 12.5 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.3.0.RFNEUXM İndirme Bağlantıları

bu sürümde yine google arama ve mesaj uygulamaları mı var? Nefret ediyorum onlardan sırf o yüzden eu rom kullanıyorum ama eea sürümünün akıcılığı çok iyi.Kurmayı çok istiyorum ama googledan dolayı kurmak istemiyorum.Kuran arkadaşlar bilgi verirse çok memnun olurum
  2. E

MIUI 12 Mi Note 10 Lite - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.1.6.0.RFNEUXM [ Android 11 ] İndirme Bağlantıları

Kral şu bildirim gölgesi dedikleri olayın bi ekran fotosu felan var mı eğer yuklediysen bi foto paylaşma durumun olursa çok güzel olur.
  3. E

Rom [ROM][11][TOCO][OFFICIAL] dotOS v5.0.1

kral yüz kilidi ne zaman gelir yada gelir mi var mı bir bilgi?
  4. E

MIUI 12.5 Mi note 10 lite MIUI 12.5 (TUCANA PORT)

sen adamsın adam inşallah güzel yerlere taşırsın emeklerinin karşılığını alırsın kral
  5. E

Rom Mi Note 10 Lite [UNOFFICIAL] Pixel Experience Plus Android 11

Az önce girdim xda ya küçük bı güncelleme vardı onu kurdum ikinci mail giremiyordum şimdi sıkıntısız gidebildim. Bı daha MIUI tövbe pixel her zaman favorimdir. Eyvallah üstad cevabın içinde bu değerli paylaşımın içinde çok çok teşekkür ediyorum. Geçen hayrolsun inşallah.
  6. E

Rom Mi Note 10 Lite [UNOFFICIAL] Pixel Experience Plus Android 11

Romu kullanıyorum gerçekten neredeyse official gibi de bunun güncellemelerini nereden takip edecegiz veya rom yapımcısı devam ediyor mu bıraktı mı boyle başı boş mu kaldı bu rom acaba?
  7. E

Rom Mi Note 10 Lite REVENGE OS - OFFICIAL-Android 11 (Video)

yok yeniden indirdim yine nafile. Bu defa kesinen vazgeçtim :) 1611694605 hellas orange ve normal twrp ile denedim hepsinde sonuç aynı.Beni sürekli twrp ye atıyor rom yüklüyor fakat açılmıyor 1611694706 Allah aşkına söylermisin romu nasıl kurdun kral neler denedim bir türlü kurulmadı bende
  8. E

valla herşeyi denedim ama olmadı bende artık vazgeçtim eu roma geri döndüm valla lanet ettim akşam akşam ne diyeyim en az 10 kere denedim ama nafile yeniden twrp ye yönlendiriyor beni
  9. E

bu lanet rom Allah aşkına nasıl yükleniyor yahu kaç kez format data kaç kez sıfırdan kurulum yaptıysam nafile kaçtane twrp değiştiysem olmuyor kafayı yedirecek bana nedir bunun ince ayarı Allah aşkına birisi yazsın emekler boşa gidecek tekrar eu roma dönücem denemeden çıldırıcam
  10. E

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.Eu Stabil V12.1.4.0.RFNMIXM A11

11 i kullandım kral evet dediklerine katılıyorum ama 12 bi tık daha akıcı tabi bu son güncellemeyi kastetmiyorum ama dediğin gibi şarj parmak okuma 11 de daha iyi.12.0.3 şuan için beni memnun ediyor dönüş yaptım çok şükür :)
  11. E

Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.Eu Stabil V12.1.4.0.RFNMIXM A11

çok kasma var tertemiz kurulum yaptım çöp ve geri dönüş içinde uğraşmak zorunda kalıyorsunuz ben şahsen uğraşıyorum.Twrp bile dandik zaten bu telefona ne çıksa unofficial nefret ettim bu telefondan aldığım güne lanet olsun.Kurmayın arkadaşlar kasmıyor masmıyor diyenlere aldırmayın gerçekten...
  12. E

MIUI 11 [Android 10]MI 8 SE - Xiaomi.EU MIUI 11 v11.0.2.0 Stable İndirme Bağlantısı

20 kere yükledim fastboottan çıkamadım hep fastbootta kalıyor ne lanet bir telefonmuş arkadaş ya.Allahtan almamışım arkadaşın cihaz ama lanet olsun
  13. E

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

çok baktım ama çözüm hala bulamadım
  14. E

Rom Mi 8 SE - Xiaomi.eu MIUI 12 BETA - 20.9.4

en son çıkan twrp yükledim wipe data yaptım romu kurdum telefon hep fastbootta kalıyor. Twrp sürümü de değişsem işe yaramıyor bu ne illet bi telefon ya arkadaşın telefonu güncelledi çökmüş açamıyorum fastboottan bir türlü çııkmıyor var mı yardımcı olacak bir babayiğit 1606679285 öyle bir...
  15. E

Rehber Redmi Note 9 Pro test Point Reboot to 9008 EDL

kral note 9 pro elimde kaldı nasıl yardımcı olabilirsin?
Üst Alt