emana78 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rehber Silinen Fotoğrafları Kurtarma Rehberi

Xiaomi Redmi note9 pro cihazda wipe data yapmıştım. Dolayısıyla resim dosyalarım tamamen silinmedi. Bu resim dosyaları telefonu bilgisayara bağlayınca görünmüyor ama telefon ayarlar kısmında 128gb hafızasının 100gb alanını dolu olarak görüyorum. Bu resim dosyalarını kurtarma şansım var mı?
  2. E

Yardım Redmi Note 9 ekran kilidi şifresi kırma

ilave Usb hata hata ayıklamayı nasıl aktif edecem TWRP yüklemek için... Desen kilidi var
  3. E

Soru Format atmadan unutulan desen kilidini kaldırma

Redmi note9 pro için aynı yöntemle desen kilidi kakıyor mu? Size nasıl ulaşabilirim?
  4. E

Yardım Redmi Note 9 ekran kilidi şifresi kırma

Redminote9 pro chazda desen kilidi şifresini unuttum. Bu yöntem ile çözülür mü? Bootlooder açık.. TWP yüklenebilir mi? İçerisindeki resimler silinir mi? Lütfen bana yardımcı olur musunuz?
  5. E

Recovery [MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı

11.0.10 global rom ile de çalışır mı?
  6. E

Rehber Redmi Note 9/Redmi 10X 4G Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

mi flash unlock ekranında bilgisayar telefonu görmüyor. Driver dosyası için link verebilir misiniz?
  7. E

Yardım Mi 8 se 9.6.13 şebeke sorunu

Multi rom V11.0.2.0 içinde kullanabilir miyiz bu dosyayı
  8. E

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

xiaomi.eu_multi_MI8SE_V11.0.1.0.QEBCNXM_v11-10 yüklendikten sonra şebekeler gitti. İki hattım da kapandı. Ne yapmam gerekiyor. Tekrar eski rom a geçtim düzeldi
  9. E

Recovery Redmi Note 8 - Twrp 3.3.1-1101 Tek Tuş Yükleme Aracı

mi global rom mi flash ile yüklersem imei siliniyor mu? Şu an global 10.3.4 yüklü
  10. E

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Miui Pro Beta v10 V9.4.25 Custom Rom

Miupronun en son güncel sürümü hangisi arkadaşlar
  11. E

Rom Mi 9 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve v10.3.6.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar acil yardımcı olabilir misiniz. Mi flaş ile rom attıktan sonra imei silindi. Telefon global 10.3.3 sürümde mi9 se6/64 gb... Bana orjinal QCN yedeğini göndererek bir babayiğit var mı. Lütfen destek olur musunuz
  12. E

Recovery Xiaomi Mi 9 SE Twrp 3.3.1-3 Tek Tuş Yükleme Aracı

telefon numaranızı verebilir misiniz? bir sorun olursa arayabilir miyim
  13. E

Peki linkteki tek elle twrp sorunsuz kuruluyor mu? Bazı arkadaşlarda kurulmamışta. Az sonra EU rom yükleyecem... Birde ikinci sorum. twrp den sonra magisk yüklemesem ne olur. imei kaydı daha önce yapılmıştı..
  14. E

TWRP-3.3.0-0421-XIAOMI9SE den farkı nedir?
  15. E

Yardım Mi 6 Wifi Sorunu

birçok kez fabrika ayarlarına döndüm. Beta rom yükledim değişen bir şey olmadı
Üst Alt