elshadaskerli kullanıcısının son içeriği

1. elshadaskerli

Yardım Miui 13.0.16 kontrol merkezi

Teşekkürler hocam umarım yeni güncellemede bu sorunları çözerler
  2. elshadaskerli

Hocam çok teşekkür ederim durum çubuğu değişti ama ses kısma açma kısmıyla bildirim paneli grimi kalacak?
  3. elshadaskerli

Hocam şuan o temadayım ve durum çuğunu seçemiyorom kilit ekranını seçdiğimde aynı şey deyişen bişey yok
  4. elshadaskerli

Hocam sizi yoruyorum ama bunların hepsini denedim olmadı başka ne yapa bilirim?
  5. elshadaskerli

O kısım seçilmiyor bende bi çok farklı tema denedim
  6. elshadaskerli

1688462179 Böyle hocam lütfen yardım etde şunu hall edelim çok araşdırma yaptım eski yöntemler işe yaramıyor temalarıda denedim SetEdit programınıda denedim olmadı.
  7. elshadaskerli

Arkadaşlar lütfen kontrol merkezini nasıl şeffaf yapa bilirim? Bir yolu olmalı bu konuda bilgisi olan varsa yazsın. Sizlere güveniyorum lütfen yardım edin.
  8. elshadaskerli

Soru Twrp Yüklersem Gelecek Ota Yükelemeleri Alacakmıyım?

Arkadaşlar şimdi TWRP yoluyla REDMİ NOTE 8 v11.0.12.0 dan MİUİ 12 geçersem gelecek güncellemeleri alacakmıyım OTA yoluyla? Yoksa bu işlemi yaparsam güncellemeleri hep TWRP yoluylamı kurmak zorunda kalıcam?
  9. elshadaskerli

Yardım Note 8 pro Türkçe rom

Yok abi romu kurarken bi hata yaparsa onu söyledim
  10. elshadaskerli

Yardım Note 8 pro Türkçe rom

Abi bootloader klidini açmadan işin zor. Eğer açarsan kendin yapa bilirsin ama klidin açılması 170 saat falan sürüyor. Başka bi konuda yardıma ehtiyacın olursa buyur. Eğer bunu daha önce yapmadıysan tavsiye etmem telefon kapana bilir açamazsın
  11. elshadaskerli

Çözüldü Paylaştığım Konuyu Nasıl Silebilirim?

Nasıl onaylaya bilirim peki? Azerbaycan numarasını sanırım onaylamıyor bu konuyla ilgili bişey yapa bilirmiyim?
  12. elshadaskerli

Çözüldü Paylaştığım Konuyu Nasıl Silebilirim?

Arkadaşlar burada paylaştığım bir konuyu nasıl düzenleye veya sile bilirim?
  13. elshadaskerli

Soru MİUİ 12 v11.0.11

Özür dilerim abi nasıl sile bilirim?
  14. elshadaskerli

Soru MİUİ 12 v11.0.11

Arkadaşlar bazı Redmi Note 8 Global kullanıcıları v11.0.11 üzerine güncelleme almaya başladı. İçinde bu güncellemeyi alan varmı? http://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QCOMIXM/miui_GINKGOGlobal_V12.0.2.0.QCOMIXM_b58f9663d7_10.0.zip
Üst Alt