Elon kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi PC Suite Çalışmıyor (mi 5 Prime)

hocam valla kanser oldum ya 2 gündür uğraşıyorum sorunun kaynağı ne bir bilsem driver mi işletim sistemimi mi nin yazılımı mı. sanal makineye win 7 kurup denesemmi bilemedim bide siz daha önce çalıştırdınızmı bu programı
  2. E

hocam başka işlemler içinde lazım. napıp ne edip çalıştırmam gerek bu programı
  3. E

hocam program aracılığıyla telefon medyasına erişmek ve değişiklik yapmak istiyorum telefonda cok fazla gereksiz fotoğraf video var bunları silmek istiyorum ama telefondan tek tek yapmak günlerce sürer oysaki bilgisayardan mi suite ile 1 günde halledebilirim bu işi 1576758871 başka bir program...
  4. E

hocam bağlanabildim ama hiçbir işlev çalışmıyor maalesef
  5. E

Yardım Mi PC Suite kullanabilen varmı

merhabalar dünden beri ne yaptıysam mi pc suite uygulamasını kullanamadım çeşit çeşit driver yükledim her türlü yolu denedim ama nafile her seferinde aynı hatayı alıyorum windows sürümüyle alakalı bir durummu nasıl çözerim ben bu sorunu
  6. E

hocam mi flash 64 bit sürümünüde denedim ama hala uygulama tanımıyor
  7. E

hala bitmedi hocam beklemeye devam edeyimmi
  8. E

Hocam bu şekilde kaldı
  9. E

mi pc suite ile telefon temizliği yapacaktım önce pc suite telefonu tanımadı biraz araştırma yaptım driver ile alakalı olduğunu gördüm sonra driver sitelerine baktım tüm modeller var ama prime modeli için driver yok piyasada
  10. E

Yardım Bölgeyi Hindistan seçemiyorum

Bölgeyi Hindistan yapınca fotoğraftaki gibi kalıyor nedeni ne olabilir
  11. E

MIUI 8.5.30 güncellemesi ota olarak yayınlandımı

forumda bazı arkadaşların mıuı 8.5.30 güncellenmesini yaptıgını gördüm ama benim telefona herhangi bir güncelleme gelmedi şuanki sürüm 8.5.20
  12. E

Yardım Mi 5 Prime Kendi Kendine şarjı gidiyor

Telefonu alalı yaklaşık 3 ay oldu ilk 1 hafta sıkıntı yoktu 1 haftadan sonra gece şarj %100 ken sabah baktığımda 94e düşüyor ve özellikle arka planda çalışan uygulama olmadığına dikkat ettim hatta telefonu kapatıp denedim ama çözüm bulamadım
  13. E

Yardım Cihazıma aldığından beri güncelleme gelmedi

Hocam ben güncellemeyi yaptım Android 7.0 miui 8.2 Bölgeyi Rusya yaptığımda tekrar farklı güncelleme geliyor güncellememin bir sakıncası varmı acaba
  14. E

Hocam güncelleme geldi yükleyeyimmi
  15. E

hocam nasıl yapacaz bulamadım ben
Üst Alt