elmaralzde kullanıcısının son içeriği

1. elmaralzde

Yardım POCO X3 Pro TR Romdan İNDONEZA Roma Geçmek

Ayrıntılı video var mı bunun için? Bide kilidi açıp kapatırsam Garantisi gider mi?
  2. elmaralzde

Evet bunun gibi çok video izledim fakat MiUi 13 olduğundan herhalde Zip dosyası hatalı diyor bende ve tekrar açılıyor telfon güncelleme yapmadan.
  3. elmaralzde

Merhabalar Ben bugün Poco X3 Pro aldım ve telfonun TR Rom olduğun gördüm. Google Aramalar ve Kişiler kadlırılmıyor ve sinir bozucu İndonezia Roma geçmek istiyorum ama Garanti bozulmayacak şekilde Bunu nasıl yapabilirim bilgisi olan Allah rızası için yardımcı olabilir mi? Google uygulamaları...
  4. elmaralzde

MIUI 13 POCO X3 Pro – Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SJUIDXM İndirme Bağlantıları

Hocam Merhabalar. Poco X3 Pro aldım bugün ve ROM Türkiye istiyorum ki indonezia romuna geçeyim (Google arama ve kişiler gitsin diye) garanti bozulmayacak şekilde nasıl yapabilirm bunu?
  5. elmaralzde

Yardım VoLTE Açılmıyor

Hayırlı Akşamlar. Benim Telfonda VoLTE açılmıyor ayarlarda da aktiv etmek için bi ayar yok *#*#86583#*#* bu kodu yazıncada Bu sizin varsayılan tuş takımınız değil diyo. Çözüm nedir bilen varmıd?
  6. elmaralzde

Yardım Arama Kaydı

Merhabalar. Telfonla konuşma yaparken kayıt almak istiyorum ama tıkladığım zaman kayıt tuşuna Ses kaydedici başka uygulama tarafındna kullanılıyo diye bildirim geliyor. Bu sorun nasıl çözülür bilgisi olan varmı?
  7. elmaralzde

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Sonunda Geldi (Mi 8 Global Rom)
  8. elmaralzde

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi 8 Global Rom kullanıyorum şimdi geldi bana MIUI 11 1.9GB boyutunda V11.0.6.0
  9. elmaralzde

Yardım İmei değiştirme

Merhaba hayırlı Akşamalar. Abilerim ve kardeşlerim acil yardımınıza ihtiyacım var benim telfon Mi 8 İmei kaydı yaptırmadığımdan iki hattımın ikiside kapandı 1500 TLde öğrenci olduğumuzdan malum yok imei değişikliği nasıl yapabilirim? Lütfen acil yardım edin. Şimdiden Allah herkesten razı olsun.
  10. elmaralzde

Yardım Mi Mesaj Vodafone

Merhaba Arkadaşlar Hayırlı Günler. Redmi Not 7 Kullanıyorum hattim Vodafone Mi Hesabimda var ama Mi Mesaji aktiv edemiyorum. Ettigim zaman Vodafoneden : "Akilli durma ozelliginiz sayesinde kullanimlariniz durdurulmustur. Ek paket alarak kullaniminiza devam edebilirsiniz. Detayli bilgi icin...
  11. elmaralzde

Mod [v5] Rootsuz Reklam-Malware-Adult Engelleyici[ROOTSUZ]

Youtube uygulamasinda cok fazla reklam cikiyor bunu engellemenin bi yolu var mi? Bide Hocam attiginiz link calismiyor
  12. elmaralzde

Sohbet Mi 8 Wifi Direct

Selam Aleykum Hayirli Aksamlar Arkadaslar. Xiaomi Mi 8 Telfonlarinda Internetde Wi-Fi Direct özelliği olduğu söyleniyo ama Benim telfonda yok. Nedenini bilen var mi? Yoksa FACE ID'i açmak iç yaptiğimiz gibi bölge değişimi'mi yapmamiz lazim? Bilgisi olan yazabilir mi?
  13. elmaralzde

Yardım Dosya Yöneticisi Gizli Klasör

Yok hiç bişey silmedim 2ci defadır oluyo
  14. elmaralzde

Yardım Dosya Yöneticisi Gizli Klasör

Selam Aleykum Arkadaşlar. yav sinirlerim bozuldu Benim gizli klasörde gizlediğim özel fotograflar videolar vardi ama şimdi giriyorum hiç biri yok hepsi silinmiş artık bu ikinci defadır oluyor bunu düzeltmenin yolu varmi? veya Napabilirim bunun için? (Google Play'da şikayet yorumu yazdim ordanda...
Üst Alt