elma kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru miui 14 twrp ?

miui 14 uyumlu twrp henüz çıkmadı. o yüzden kullanamazsın. ben xiaomi.eu rom kurdum, oradan boot dosyasını aldım ve patchledim magisk delta ile, öyle flashladim root geldi. ama uygun recovery yok.
  2. E

Çözüldü Kontrol merkezinde veri kullanımı yeri yok.

mobil veriyi açıp baktınız mı? cihaz farklı ama bende böyle gözüküyor. olmuyorsa system ui plugin i güncelleyince o kısım değişiyor.
  3. E

Yardım Bu kısa kod yanitlanamaz....

bir zararı yok, ekran resmi alacaksanız engelliyorsa vs. yazıyı, daha fazla bilgi tamam derseniz gözükmüyor. ama geri gidip tekrar girerseniz yine çıkıyor. yine daha fazla bilgiye basıp tamam demek gerekli.
  4. E

Soru Lütfen Sadece deneyimi olanlar yorumlasın Xiaomi 11t Pro

6 aya yakındır ben de kullanıyorum. pil konusunda değinmek istediğim bana yetiyor, günlük %40 ile eve geliyorum. çok çok yoğun kullanırsam yetmeyebilir, lakin 17dk da 0dan 100e doluyor zaten, çok ta sıkıntı olacağını sanmıyorum o yüzden.
  5. E

Yardım Twrpde efs yok

direkt efs adında bir partition yok. ilk aldığımda ben de şaşırmıştım. modem dosyaları(a, b, st1 ve st2) , fsg ve fsc partitionlarin yedeğini alın.
  6. E

Çözüldü Netflix hdr sorunu?

mi 11t pro için endonezya romda hw bindirimleri idi ismi. eu roma geçtim isim değişmiş ama yeri aynı. donanım yerleşimi diye geçiyor. açınca düzeldi netflixteki hdr. açılmazsa çok soluk gözüküyor.
Üst Alt