elceo kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım mi 10t pro kişiye özel zil sesi ayarlanmıyor MP3

yabancı forumlarda bu model için sürüm yeterli değil ,ek müzik konulamaz diyor,yeterli değil dediği telefon mi 10t pro ,yeni telefon alacağım zaman sony umarım ülkeye geri gelir,yada samsung uyumlu model arayacağım,apple için ücretli müzik indirmen gerekiyormuş,bukadar kasmamın sebebide kızım...
  2. E

malesef bendeki uygulama sürümü 3.77 ve güncellemeyi kaldırıncada olmadı :( forumda aratınca temalardan zil sesi değiştirin demiş birisi ama temalarda zil sesi yok bende 1665346188 güncel sürümünü aratınca, Google Contacts 3.78.25.478124524 olarak buldum düzenlemek istediğimde ise 5 dk geçti...
  3. E

yok olmadı yine tonlu bir bib sesi geliyor ara ara
  4. E

uygulamaları güncellemeye girdğimde ,en alttan son harften başladı güncelleme ,eskiden ilk harften yukarıdan başlardı,bu arada telefonu çift sim kart olarak kullanıyorum silmeden önce kişiler uygulaması sürüm:3.77.23.476182297 sildikten sonra kişiler uygulaması sürüm:3.59.3.413794654 tabi...
  5. E

Uygulama Mi 10T PRO gcam hakkında

şimdi ben bu işlerden hiç anlamıyorum benim nasıl yapacağımı anlatacak bir babayiğit var mı ? mi10t pro telefonuma eskiden gcam yükleyip beğenmeyip silmiştim bilmeyenler benim gibi siliyor besbelli şimiden teşekkürler
  6. E

merhaba arkadaşlar mi 10t pro telefonumda kişilere girdip sağ üst taraftaki 3 noktaya tıklayıp zil sesi ayarla dediğimde açılan menüde sağ altta kişi ikonuna tıkayıp zil seslerine giriyorum en altta sistem zil seslerine + tıkayıp açılan menüden dosya yöneticisi içindeki seslerden birini seçip...
  7. E

Soru sesli yazma kayboldu

sevgili dostlar resim ekledim 2ci mesajımda o şekilde olan klavyeye kayboldu sesli yazmak için artık kocaman google mikrafonu çıkıyor eskiden sesli mesaj yollağım yerin altında mic. işareti vardı oraya dokununca hiçbir etkileşi olmadan konuşuyordum yazıyordu artık yazmak için googlenin kocaman...
  8. E

Soru sesli yazma kayboldu

merhabalar benim sorum telefonumda whatsapp a girdiğimde yazı kısmında bulunan ses göndermenin altındaki mikrafon işaretine basınca konuştuklarını yazıya döküp yolluyordu fakat, bütünleşik sesli yazma kısmının kaybolması, klayveve bütünleşikti şimdi google sesle yazma kocaban bar çıkıyor yeni...
Üst Alt