eksiomi kullanıcısının son içeriği

1. eksiomi

Rom Note 12 pro 5g rom önerisi

Evet pil durumu çok iyi
  2. eksiomi

Yardım note 12 pro 5g fake rom ve IMEI

Global Endonezya rom yükledim. Telefonda en ufak hata veya eksik rastlamadım. Tek sinirimi bozan miui uygulamalarındaki reklamlar. Web sitesi açar gibi reklam çıkıyor. Böyle saçma gereksiz bir şey olamaz. Telefonunu kullanıyorsun, İnternete değilsin dahili hafızadan video açıyorsun karşına...
  3. eksiomi

Rom Note 12 pro 5g rom önerisi

Endonezya rom kullanıyorum herhangi bir sıkıntıya rastlamadım
  4. eksiomi

İnceleme Redmi Note 12 Pro 5G HyperOS Güncellemesi Geldi

Üstadım miui 14 illeti dediniz. Ben bilmediğim için soruyorum. Bu romun artıları nelerdir 14'e göre?
  5. eksiomi

Soru Redmi K20 Pro Takas

Problem operatör kaynaklı değil.Hatalı qcn işlemi yapılmıştır.Birkaç arkadaş var bu işi çözen. Ben uzaktan bağlantı ile hallettirdim
  6. eksiomi

Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

Twrp ye girin dalvil cache ve cache wipe yapın. Tekrar başlatın. Açılışı 3-5 dk sürer korkmayın.
  7. eksiomi

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

Miui benim için vazgeçilmez özellikler içeriyor. İş düzenim bile bu telefona entegre. MasikX 11.3 ile yapamadığım şeyleri sunmuyor bana görsel değişiklik harici. Dolayısıyla miui 12 için ise bu kernel bana gerekmeyecektir. Birkaç arkadaşımıza daha masikx 11.3 tavsiye ettim memmunlardı. Senin...
  8. eksiomi

Mod [KERNEL] Android 10 [MIUI] Marisa Kernel Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 25.08.2020

Selam kardeşim. Verdiğin masik x romu kendi orijinal kerneli ile kullanıyorum. Bu kerneli yüklesem fayda sağlar mı extra sence
  9. eksiomi

Yardım Mi 9t pro telefonun wifisi hiçbir yere bağlanmıyor

Sen de sağol güle güle kullan
  10. eksiomi

Soru Instagram, WhatsApp ve diğer platformlara fotoğraf yükleyince kalite kaybı yaşamak.

Gb whatsapp ile orjinal kalitede gönderebilirsiniz Telegram da alternatif
  11. eksiomi

Yardım Mi 9t pro telefonun wifisi hiçbir yere bağlanmıyor

Twrpye girip dalvik cache ve cache wipe yapıp tekrar başlatmayı deneyin. Biraz geç açılır panik yapmayın
  12. eksiomi

Uninvited kardeşim merhaba. Bilgi vermek adına yazıyorum. Masik x 11.3 roma marisa 3.0 kernel yükledim. 9 saate yakın ekran süresi aldım. Genelde %80 parlaklık ile. Ziraat mobildeki eft 4 haneli rakamları hala yollayamıyor malesef. Parmak izi sorunsuz. Restart problemi yok. Isınma yok. Şarz...
  13. eksiomi

Üsradım şimdilik masik x devam edeceğim mecburen o halde. Zira eft olayı harici sıkıntım yok gibi. Şayet sen masik p iyi dersen benim için iyidir ve geçerim.İlgin ve samimi tecrübe paylaşımların için gerçekten minnettarım. Allah gönlüne göre verir inşallah kardeşim
  14. eksiomi

Evet üstadım aynı dediğiniz gibi hatta 500.000 tl yolluyorum ancak 500 tl yolluyor. Aosp bana çok yavan geliyor miui uygulamalarını yoğun kullanıyorum.Emlak işi yapıyorum. Ses kaydı, not defteri, görevler, micloud v.s kısacası miui ye ciddi şekilde alıştım. Masik x rom gerçekten güzel sistem...
  15. eksiomi

Sağolsun Uninvited sayesinde Masik x 11.3 rom ve candy kernel ile telefondan memnunum. @Uninvited kardeşim marisa son sürüm yüklemeye değecek bir kernel midir? Şu an magisk ve root tamamen kaldırdım. Ziraat mobil uygulamasında eft yollarken 500 tl yollamak isterken 5 tl yapıyor. Sildim...
Üst Alt