ekremh.54 kullanıcısının son içeriği

1. ekremh.54

Çözüldü Google surekli olarak duruyor hatasi

Nasil kaldircam ben tüm google uygulamalarinjn güncellemelerini kaldirdim düzelmedi
  2. ekremh.54

Rom [Android 11] [MIUI12.5] Redmi Note 8 Mi-Globe 21.4.7

mi-globale.com ekranında kaldım parlaklık azalıp artıyor napmam gerekıyor
  3. ekremh.54

Yardım Twrp

bende aynı sorunu yasıyorum twrp modunda kaldım ve bılgısayara bagladıgımda gozukuyor fakat ıcınde bısey atmaya calsıtıgımda bagladıgınız seyın baglantısı kesıldıyor su lınkten cozdum twrp kalma
  4. ekremh.54

Yardım mi 8 se fast boottan baska yere gırmıyor pc tanımıyor

H.kadioglu yardımıyla sorun cozulmustur burdan tekrardan tesekkur edıyorum kendısıne
  5. ekremh.54

Yardım mı8 se icin yetkılı hesap lazım yardım edermısınız

cevap yazdım 1603303779 bootloader kilidi açık ama bılgısayar hıc algılamıyor ve gerı akalan herseyı denedım farklı kablo bılgısayar sarj soketı herseyı 1603303829 64bıt olarak kuruyorum bılgısayarım 64bıt oldugu ıcın
  6. ekremh.54

halledemedım hesap bulamadım dogrusu bootloader acık fastboota gırıyor ama pc tanımıyor fastbootta sadece EDL modunda tanıyor
  7. ekremh.54

ıletısıme gectım telefonu godermem gerektıgını soyledi
  8. ekremh.54

mi 8 se cıhazımı brıck ettıgım ıcın edl modundan rom etıcem ve yetkılı hesabım olmadı ıcın atamıyorum yardım edebılır mısınız lutfen
  9. ekremh.54

onerdıgınız bı surum varmı 1602940225 driverı sıldım yukledım hayla gozukmuyor
  10. ekremh.54

normalde drıver yuklu olmasa bıle telefonun baglandıgına dahır bı ses gelır ya o gelmıyor ve drıver yuklu
  11. ekremh.54

ıletısıme gectım sızce cıhazda ne gıbı bı sorun olabılırde bolye yapıyor bılgınız varmı
  12. ekremh.54

evet denedım soketı dahı degıstırdım bı faydası olmadı test point denedeım baglanıyor fakat onu yapcak hesabım olmadı ıcın yapamadım
  13. ekremh.54

pc tanımıyor flaslanmıyor
  14. ekremh.54

yardımcı olmadı pc takıldıgına dagır hıcbır belırtı vermıyor ne telefon ne pc sarj soketını ve kabloyu degıstırdım faydası olmadı
Üst Alt