ekrem54-32 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım mi 8 se hard brick

ultimate multitool programını kullanış adam telefonuma bir zararı olurmu hiç bilmediğim bir program TacoNikky Enes Genç beta sürümüde denedim pc win 7 yi desteklemiyor win 7 de bu sorunla karşılaşılmadığı yazılmış internette ama malesef ben deneyemedim
  2. E

TacoNikky test pointte tamam ama bu şekilde hata alıyorum yetkili hesap falan sormadı yanlış şeyi kurmaya çalışıyor olabilirimde bir yardımcı olurmusunuz neyi kurmam gerekir Download Official MIUI ROMs for Xiaomi Mi 8 SE - Xiaomi Firmware buradaki romları deniyorum şu anda 1586620691 Enes...
  3. E

Yardım Mi 8 SE Test point

Zenex
  4. E

yetkili hesabı olan bir kişi yardımcı olabilirmi şu karantinada sıkıntı oluyor
  5. E

ilk defa algılamıştı şimdide yekkili hessapmı (:| arkadaşlar lütfen yardım edein 1585480054 1585483263 buna bir şey yapamalıyım galiba pro program bir şey yapılabilirmi yeşil doluyor ama süre saymaya devam ediyor 1200 sn bekledi olmadı 1585483295 TacoNikky cantara
  6. E

test point işe yaramıyorsa ne önerirsiniz belki tam kısa devre yapamamışımdır elimde ince bir aparat yok ama yapmışsam e olmamışsa öneriniz nedir TacoNikky Enes Genç
  7. E

Arkadaşlar iyi günler telefonun arka kapağını açtım test point yapıcam yardımcı olur musunuz internette bir şey buldum ama önceden yapan varsa tarif edebilir mi yanlış bir şey yapmak istemiyorum(internette bulduğum test point noktası)
  8. E

TacoNikky teşekkürler Lexaion364 sorunu arattığımda şebeke için başka şeyler karşıma çıkmıştı olan oldu artık bundan sonrası için önerin nedir Bu bildirim ışığı yanmasına rağmen açıp test point yamam gerekirmi TacoNikky 1584611739 Enes Genç tamam araştıracağım teşekkürler önereceğiniz link varsa...
  9. E

arkadaşlar 2 gündür bir şey yapmıyordum şimdi güç tuşuna bas bırak yaptım bildirim ışığı yanıp söndü bu ne demek oluyor ilk defa bir tepki verdi
  10. E

yok fastboot da açılmıyor archesm belki bilgisayar görür diye telefonu takıp mi flash ı denedim herhangi bir tepki alamadım
  11. E

Arkadaşlar telefona miui 10 kuruluydu (sahte imei telefon) , miui 11 yapmak istedim yapınca sim kart okumama hatası aldım Eski yazılımı twrp de yedeklemiştim işlemleri yapmadan yedeği tekrar kurayım diyince telefon twrp de yüklenirken dondu uzunun bir süre telefonu kapatıncada bir daha hiç bir...
Üst Alt