ekrem336 kullanıcısının son içeriği

1. ekrem336

Soru HyperOS Gelir Mi?

valla iyiki hindistanlı yazılımcılar grupları var xiaomi nin. onlarda olmasa yazılım desteği 3 sene sonra tüm androidlere kesilir. telegram grupları var her model telefonun . adamlar iyi çalışıyorlar helal olsun valla. aosp veya miui vb port romlar . mesela hyper os port romu eklemişler gruplara..
  2. ekrem336

Rom En hızlı custom rom

dikkat ! crdroid ve gapps yükleyince imeiler uçtu. çok şükür yedek almıştım recovery modda iken iyiki almışım.şebeke ve wifi vb çalışmıyordu. romu yükledikten sonra recovery moddan restore yaptım şebeke vb herşey sorunsuz geldi . yurtdışı telefonu olanlar buna dikkat ederek yazılım yüklesinler...
  3. ekrem336

Rom En hızlı custom rom

Selamlar iyi geceler. Bl kilidi vb herşey açık. Orangefox yüklü. Mesela ben crdroid 9.12 yüklesem + nikgapps telefon sorunsuz açılır mı ? Modem vb yükleniyor mu yinede ? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler 1704845922 Yani aosp romları yüklerkende modem flaşlıyormuyuz ? Teşekkürler
  4. ekrem336

Rom 2022'nin Son Güncel Stabil ve Sorunsuz Rom Önerisi

Crdroid Android 12 en stabili ve performansı çok iyi. Pil durumu iyi rom da. Aosp
  5. ekrem336

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Sağlıklı olur mu direnç değişince ustam birde ücreti ne kadar ? Ne kadar zamanda olur ? Yer Antalya
  6. ekrem336

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Üstad selamlar. Poco X3 pro 8/256 vayu. IMEI repair yapılabiliyor mu şuan ? Direnç değişmeden 1668100413 Uzaktan bağlantı ile ?
  7. ekrem336

Rom Android 11 Pixel Extended 2.4 Redmi Note 7

Teşekkürler hocam. Romu kurdum güzel akıcı fena değil hoşuma gitti ama ekran yayınlama benim TV ye bağlanınca telefon reset atıyor yeniden başlıyor. Otomatik döndürme olayında YouTube da sağlıklı çalışmıyor. Konum banka uygulamamda QR kod işlemlerinde çalışmadı. Habire izin istiyor konum izni...
  8. ekrem336

Rom Android 11 Pixel Extended 2.4 Redmi Note 7

Selamlar üstad. Romu kurmayı düşünüyorum.gapps paketi 11 için Roma dahil mi değil mi? Bilgi verirseniz çok sevinirim saygılarımla
  9. ekrem336

Rom Andoid 11 MSM Xtended XR v5.0 Redmi Note 7 14.02.2021

Sağol üstad indiriyorum hemen deneyeceğim inşallah. Nikgapps tan basic olanı indirip üstüne kurcam bakalım inşallah çok bug yoktur bunda
  10. ekrem336

Rom EvolutionX 5.5 - OFFİCİAL Redmi Note 7 Android 11 05.03.2021

Teşekkürler sağolasın. Romu kurdum ama bug çok şuanda bilginiz olsun kuracak arkadaşlar bilgilensin.
  11. ekrem336

Rom EvolutionX 5.5 - OFFİCİAL Redmi Note 7 Android 11 05.03.2021

Üstad teşekkürler. İçinde android 11 gapps paketi yüklümü romun? Bilginiz var mı ?
  12. ekrem336

Rom Redmi Note 7 Evolution X 4.7 Official Android 10 28.09.2020

Evet tüm özellikleri çalışıyor romda sorun yok
  13. ekrem336

Rom Redmi Note 7 Evolution X 4.7 Official Android 10 28.09.2020

Ben 4.7 son versiyonunu kullanıyorum tek kelimeyle mükemmel. Hem batarya hemde performans olarak muhteşem. O kadar rom denedim hep buglu kasıyor donuyordu. Ama bu rom bir harika vallahi. Şiddetle tavsiye ediyorum 1604020715 İndirme linki burda tüm versiyonları
  14. ekrem336

Yardım Gmail gelen mesaj bildirimi gelmiyor

Gmail uygulamasına basılı tut uygulama bilgilerine gir. Oradan otomatik başlat aç. Bildirimlerinede izin ver kardeş ... Çözümü bu
  15. ekrem336

Rom [10.0] Pixel Experience ve Kernel En Hızlı RN 7 Deneyimi

selamlar kardeşim.. kerneli orangefox üzerinden yükleyeceğim o konuda ok fata bu linkte yeni kernelin bir dünya dosyası var... hangisini indirecez xda da. ve bunu yükleyince kamera ve wifi çalışmıyormu bunu tam anlayamadım kardeşim... yardımcı olrsan sevinirim
Üst Alt