Ekossssss kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Volte ile 444 Servis Numaralarını Arayamıyorum

Redmi note6 pro root lu kullaniyorum bugun ttelekom hattimi samsung note8 takip volte etkinlestirdim.sonra tekrar telefona taktim volte yazisi geldi sikinti yook ama 4441444 ve 9333 aradigim zaman sunucu hatasi diyor aramıyor 3g ve 2g ye alinca ariyor 1551328577
  2. E

Soru Redmi note 6 pro sanal tuşlar

Olmuyor yapamadim hicbir uygulamada sanal tuslar gitmiyor sadece youtube gidiyor 1549662175 Mesela 101 de ne yaptiysam oyun acilinca tuslar gitmiyor
  3. E

Ana Başlık [İNCELEME] Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global - ANA KONU İnceleme ve Teknik Özellikler

Tam ekran olarak kullanmak istemiyorum tuslar olsun ama bazi uygulamalar ve oyunlarda gizlensin gizlenmiyor
  4. E

Evet bunda var belli uygulamalar tam tekran calis diyorsun ama olmuyor
  5. E

Ana Başlık [İNCELEME] Xiaomi Redmi Note 6 Pro Global - ANA KONU İnceleme ve Teknik Özellikler

Redmi note6 pro kullanicisiyim tam ekran olarak telefonu kullanamadim bu yuzden sanal tuslarla kullaniyorum ama bazi uygulamalarda bu sanal tuslarin kaybolması ni istiyorum ama ne yaptiysam gitmiyor bunun bir yolu var mi
  6. E

Redmi note6 pro kullanicisiyim tam ekran olarak telefonu kullanamadim bu yuzden sanal tuslarla kullaniyorum ama bazi uygulamalarda bu sanal tuslarin kaybolması ni istiyorum ama ne yaptiysam gitmiyor bunun bir yolu var mi
Üst Alt