Ekosk kullanıcısının son içeriği

1. E

Soru Mi play android 9 veya direkt 10 alır mı ?

Yorumlarda telefonun rootlu olması lazım demişler öyle mi acaba
  2. E

Aslına bakarsanız bir tek karanlık mod için istiyorum desem olacak :)
  3. E

O da doğru ama telefonu aldım alalı bakınıyorum ne güncelleme alıyor ne bir konusu geçiyor forumda Xiaomi nin unutulmuş modeli gibi telefon :)
  4. E

Teşekkürler android 10 da çoğu modelde şarj çok gidiyormuş doğru mu acaba bilginiz var mı ?
  5. E

Teşekkürler peki 9 u atlayıp direkt 10 alma gibi bir durumu olabilir mi
  6. E

Rom Mi Play MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0 OFIMIXM

Merhaba iyi akşamlar her yerde soruyorum ama kimseden cevap gelmedi mi play android 9 alır mı yada direkt 10 alır mı acaba
  7. E

Arkadaşlar bu konuyla alakalı bilgisi olan yok mu hiç bu telefonla ilgili hiç birşey bulamıyorum yabancı sitelerde bile bir öyle diyor bir böyle diyor sanki Xiaomi nin telefonu değil unutulmuş bir model gibi
  8. E

Merhaba arkadaşlar mi play android 9 veya direkt 10 alma ihtimali var mı acaba
  9. E

Rom Mi Play MIUI 11 Global Kararlı V11.0.2.0 OFIMIXM

Güncelleme ile şarj sorunu bildirim gelmemesi gibi sorunlar çözülmüş mü acaba
  10. E

MIUI 11 Telefonumun şarjı çok hızlı tükeniyor??

Bende de mi play var çok şarj yiyor android sistem yüzde 30-35 yiyor gözüküyor normal mi sizce çözümü varmı acaba
  11. E

Rom Mi play cihazım android 9 yükleyebilir miyim? Yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar başka konu açmak istemedim o yüzden buradan yazdım mi play de şarj da çok çabuk bitiyor bide pil performansa bakınca android sistem yüzden 30 35 ini yemiş gözüküyor normal mi sizce çözümü varmı acaba
  12. E

Yardım Mi 9t pro Bildirim gelmeme sorunu

Valla Xiaomi fiyat performans filan diye herkese övüyordum şu bildirim olayı soğuttu düzelmezse bi bundan ötürü başka marka alıcam
  13. E

Rom Mi play cihazım android 9 yükleyebilir miyim? Yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar Mi play e pie gelmeyecek mi acaba
Üst Alt