Ekolos25 kullanıcısının son içeriği

1. Ekolos25

Tema İcon (simge)

Hasan bey temanının adı nedir üstad?
  2. Ekolos25

MIUI 11 Miui 11 Mi9t Pro global otadan geldi

Hemen oraya ekliyorum hocam. Uyarı için teşekkür ederim
  3. Ekolos25

MIUI 11 Miui 11 Mi9t Pro global otadan geldi

Hayırlı olsun arkadaşlar. Pro global güncelleme az önce otadan geldi nihayet. İndiriyorum 1574347752
  4. Ekolos25

MIUI 11 [Mi 6X] Mi room MIUI 11 Beta - 20.6.18 [Pie] - Son Güncelleme

Bir dipnot: Akşam başıma gelen olay. Kayınvalideme ait 6X telefonu bu roma twrp'den güncelledim. Gmaili kapamayı unutmuşum, gmail hesabı ve şifresi istedi. Tabi gmaili hatırlamıyorum. Bazı çözümleri incelesem de sonuca ulaşamadım. Ben de çin romunu indirip kurdum, tel açıldı. Sonrasında tekrar...
  5. Ekolos25

Yardım Mi 9t pro EEA Rom Fastboottan Kurulur mu?

Mi9t Pro globali unuttu Xiaomi efendi. En güncel, en çok satan modellerinden birini görmezden geliyor. Üç dört sene önceki modeline güncellemeyi veren firma lokomotif modellerini pas geçiyor. Ne kadar tuhafsın Mi
  6. Ekolos25

Ben kullanıyorum üstadım, buyurun

Ben kullanıyorum üstadım, buyurun
  7. Ekolos25

MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Mi8 lite, mi max 2, redmi 4x güncelleme alıyor, taş devri telefonlarına güncelleme veriyor, en güncel modellerden biri Mi9T pro'nun esamesi okunmuyor. Bu ne çeşit bir tuhaflıktır. Hindistana verdin, eu'ya verdin en önemli sürümün olan globale vermiyorsun Allah seni bildiği gibi yapsın tuhaf firma
  8. Ekolos25

Soru Mi9t pro. M11 güncellemesi

Xiaomi çok dağınık çalışıyor gözlemlediğim kadarıyla. Cihazlarla ve romlarla oynanmasına çok kolay izin veriyor. Çok hızlı büyümenin getirdiği bir kontrol edilemezlik durumu var gibi. Bazı kullanıcılar da bu rahatlıktan dolayı mi'yi seçiyolar ama bence artık kurumsallığını hissettirmeli
  9. Ekolos25

1573209516 QFKINXM üstadım aradi IN harfleri hindistan sürümü demek. Globale henüz gelmedi maalesef
  10. Ekolos25

Arkadaş 80 sene önceki modele güncelleme veriyorsun en yeni modellerini süründürüyorsun. Hindistana ver euya ver bilmem ne en genel olan globali pas geç. Bu ne saçma bir dağıtımdır. Çok sevdiğim bu markadan soğumaya başladım. Sanki masanın başına birini koymuşlar, ayaklarını uzatmış gevşek...
  11. Ekolos25

Çözüldü Telefon sahte mi ?

K20 pro ile mi9t pro aynı model. K20 pro çin için üretildi. Kazıklanmadınız rahat olun :)
  12. Ekolos25

Yardım Mix2 Uzaktan Yardım!

Düzelttim, uyarı için teşekkürler
  13. Ekolos25

Yardım Mix2 Uzaktan Yardım!

Arkadaşlar malum yoldan kayıtlı mix2 telimi güncelleme yaparken stock roma döndürdüm. Imeiler uçtu, wifi ve şebeke yok. Uzaktan yapabilecek bir ustamız mevcut mu? Ülke dışındayım, çok acil yardım lütfen
  14. Ekolos25

Rom Mi Mix 2 Global Kararlı MIUI 10 V10.4.1.0 PDEMIXM [Android PIE] İndirme bağlantısı

Merhaba arkadaşlar. Twrp ile güncellemek için hangi romu indirmeliyim ve hangi yolu takip etmeliyim? Desteğiniz ve ilginiz içim şimdiden teşekkürler
Üst Alt