ekinox122 kullanıcısının son içeriği

1. ekinox122

Çözüldü Mi 11T pro pubg 90 fps ve parlaklık düşmesi

hocam bahsettiğiniz ayar nedjr
  2. ekinox122

Yardım Mi 11t pro 1 haftada kafayı yedirtti yardım edin lütfen

Aynı cihazı 2 aydır kullanıyorum hiçbir benzer belirti yaşamadım ısınma hariç, cihazda sarjda oyun oynarken ısınma durumu oluyor ve bu işlemcinin ısınma sorunu olduğu bilinmekte kimisi modül kurarak ısınmadan dolayı işlemcinin kendisini kısıtlamasıni vs sağlıyor bu şekilde kullananlar mevcut ne...
  3. ekinox122

İnceleme Redmi Note 8 Rom Önerim ve Performans Ayarları

Hocam romun hâlâ aynı performansda olduğunu düşünüyor ve önerir misin? Oyun performansı nasil, örneğin Cod ve mobile legends. Xiaomi eu. romdan geçiş yapacağız
  4. ekinox122

Soru Mi 11T Pro Sarj Aletim Sahte mi?

120W görmedim bende fakat yan sanayi 67Watt adaptör mevcut. Sizden ricam güvenilir 6A kablo alabileceğim bir yer önerir misiniz
  5. ekinox122

hocam durumu çözdüm orjinal 6A kablo buldum denedim küsürati çıkıyor ve daha hızlı adaptörüm orjinal kablom sahteymiş. Şimdi orjinal 6A kabloya ihtiyacim var nereden bulurum bilmiyorum dolap üzerinde 1 tane aldım sahte çıktı yine iade ettim
  6. ekinox122

Şimdi şöyle arkadaşım da poco x4 pro mevcut onda da 67wTt sarj aleti var sarja taktiği zaman Ondalık kısım yani Küsürat görünüyor. Aynı şekilde Mi 11T serisinin charging test videolarina bakıyorum youtube üzerinden ondada bu şekilde görünüyor ama bende ki sarj aleti ve adaptorde görünmüyor acaba...
  7. ekinox122

Merhabalar 2 gün önce Yurtdışı Global Mi 11T Pro aldım, fiyat da biraz indirim yaptılar sebep olarak da 120watt şarj cihazı yerine kutuda 67watt sarj aleti olduğunu söylediler. Bende kabul ettim. Fakat şuan farkettiğim bir durum var cihazı sarja taktığımda Küsürat kısmı görünmüyor. Cihaz 33watt...
  8. ekinox122

Yardım Anakart Ve Mi Hesabı Hakkında

tamamdır cok teşekkür ederim öyle yapalim en iyisi
  9. ekinox122

ne yapabilirim sizce bunu önlemek icin
  10. ekinox122

Merhabalar, Mi 9T cihazimin ekranı kırıldığı için parça parça satmaya karar verdim. anakart için alıcı mevcut fakat mi hesabını kapatıp kapatmadigimi sordu bende kapatamadigimi söyledim.Hesap bana ait olduğu için sorun olmaz eğer mi id sorarsa şifre ile çıkış yaparız dedi. Şimdi bu durumda alıcı...
  11. ekinox122

Ana Başlık Site Hakkında Görüş, Öneri, Şikayet Başlığıdır

Poco X4 pro için başlık açılsa cok iyi olur
  12. ekinox122

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

evet var
  13. ekinox122

Merhaba, bataryayı değişeli ortalama 2 ay oldu. Güncel durum bu.
  14. ekinox122

merhaba, 1 hafta önce deji bataryamı taktım şuanda güncel durum bu. parlaklık %80, 4 saat 20 dk ekran sürem var sarjim %50 ve bunun 2 saati aktif mobile legends oynadım.Yaklasik 2 yıl olacak cihazı alalı batarya performansi %50 arttı diyebilirim eski bataryamda 4-5 saat ekran sürem vardı. Rom...
  15. ekinox122

Tamamdır teşekkür ederim bende Mi 9T için deji ne zaman çıkar diye bekliyordum 2 hafta önce denk geldim fakat henüz yeni referans yok yorum yok o yüzden almamistim, benim oyun oynarken artık ekran sürem Max 3 saat seklinde :) batarya öldü biraz ortalama ekran süremde 5 saat gibi, o yüzden...
Üst Alt