ejderha01 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım 11 t pro room yükleyemiyorum

Merhaba, telefoncu Hindistan room atmıştı, bende sonra twrp kurdum. Şuan Hindistandan çıkayım diyorum twrp hata veriyor. Sıkıldım Hindistandan. Şöyle birşey dedi telefoncu en başta, malum şu diyot degisiminden sonra "global kabul etmiyor. " Hindistan kurdum dedi. Nasıl bundan kurtulurum...
  2. E

Çözüldü flashing kısmında kaldı, telefon açıldı. ne yapayım?

merhaba tlf açıldı ama pc de flashing kısmında devam ediyor. kabloyu çekeyim mi sorun olur mu?
  3. E

Yardım Whatsapp Yedek Geri Yüklemede Yedeği Görmüyor?

bende de aynı durum söz konusu hocam, çözebildiniz mi?
  4. E

Soru orjinal roma nasıl dönebilirim?

çok yararlı oldu bu bilgiler, çok teşekkür ederim
  5. E

Soru orjinal roma nasıl dönebilirim?

merhaba, yurtiçi garantili cihaza eu rom kurdum yönergeleri izleyerek orange fox ile, beğenmedim üzerindeki yazılım sorunsuzdu ve banka uygualamaları stabildi. geri eski sürüme dönmek istiyorum bankalar sürekli arayıp tlf da virüs var diyor. orjinal roma dönmek için link vs yönerge verebilir...
  6. E

Rehber Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi Resimli Ve Videolu Anlatım

arkadaşlar global rom a dönmek istiyorum, nasıl geçebilirim geri rica etsem link vs ekleyebilir misiniz
  7. E

Rehber Redmi Pro için Xiaomi.eu (MultiRom) ROM Yükleme Rehberi

arkadaşlar artık bazı programları açmamaya başladı, nasıl çözüyorsunuz bu sorunu andorid 8 uyumlu programlar açılmıyor. var mı yükleyeceğimiz bir rom
Üst Alt