egozaydin kullanıcısının son içeriği

1. E

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

tamamdır hocam gün içinde size geri dönüş sağlıyacağım
  2. E

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

bende alabilirmiyim RN8pro kullanıcısıyım
  3. E

Diğer Kamera ve parmak izi arasindaki plastikte çizikler

İyi forumlar cümleten. Telefonu alalı 3 gün oldu fakat sanki bahsettiğim aradaki plastikte sanki çizikler var gibi sizde oldumu ? İyi günler Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. E

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Redmi note 8 pro destekliyormu Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. E

Yardım BOOTLOOP! ''Redmi'' Ekranında Kaldı :(

Basın deyecektim yanlışlıkla olmuş kusura bakmayin Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. E

Yardım BOOTLOOP! ''Redmi'' Ekranında Kaldı :(

Fastboota girmek için +ses ve power -ye basma Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. E

Ana Başlık Redmi Note 8 Pro - Ana Konu ve İnceleme

Bildirim ledi olabilir Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. E

Ya ben telefonu aldım da guncelleme yaptı şarkı %54 Ken ben şarja koydum pile bir zarar vermez dimi eski tellerdeki gibi saatlerce beklemesine gerek varmı Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. E

Gayet iyi Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. E

Bugun teslim aldım o kadar kurcaladım halen şarja takmadım kamerası güzel iş çıkartıyor şuan memnunum öneririm hocam Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. E

Yardım Nasıl kaliteli müzik dinlerim?

cızırtı kulaklıktan geliyor olabilir başka kulakla denediniz mi ?
  12. E

Doğrudur abi bunda karar kildik artık yapcak bişey yok belki rom ihtiyacim bile olmaz bana yeterli gelebilir bi telefon aldik elimizde patlicak [emoji23][emoji23] LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. E

saolun hocam iyi geceler.
  14. E

n8proya yükleniyor mu bu rom
  15. E

eğer netin kötü ise oto 240pden 720ye gecerken zaman alabilir bu arada hocam
Üst Alt