Egoege kullanıcısının son içeriği

1. Egoege

Rom EU MIUI 14 Rom Note 9s Global

kilit bilgi:cihazınızın bl kilidi açık olmalıdır ve bilgisayarınızda gerekli sürücülerin yüklü olduğundan emin olun. ek bilgi: bu kurulum yöntemi fastboot ile kurulumdur, recovery ile de kurulum mümkün. bilgi yedeklerinizi aldıktan sonra mi hesabınızdan çıkış yapın. sonra cihazınızı kapatın...
  2. Egoege

Tema Paralı temalar

aboooo yandık desene abi direkt :D mtz tester üstünden kaçak tema yükleme dönemi başladı anlaşılan.
  3. Egoege

Soru müzik çalar

ayarlar, ses ve titreşime gelin. ses yardımcısına basın ve oradan birden fazla kaynak seçeneğini aktifleştirin. umarım yardımcı olur.
  4. Egoege

Yardım Android System Webview

a onu fark etmemişim, aklıma başka bir çözüm gelmiyor. bilen varsa aydınlatsın.
  5. Egoege

uygulamanın üstüne gelin, sağ üstteki üç noktadan güncellemeleri kapatın isterseniz eğer yapmadıysanız.
  6. Egoege

webview tarayıcılar için olan bir özelliktir, güncellemelerini yere ihtiyacınız yoksa kaldırmayın öylece dursun bence.
  7. Egoege

Yardım Redmi note 9 pro ses kesilmesi

başka bir sürüm yükleyip deneyin hocam. bu arada 12.5.4 endonezya romda da aynı sorun var haberiniz olsun.
  8. Egoege

Yardım Klasik miui mesajlar ve kişiler uygulaması

o yöntem bi çalışıyor bi çalışmıyor, bir de riskli ya. gerek yok öyle şeylere bence.
  9. Egoege

Rom Globalden Endonezya roma geçiş

denemedim hocam. arada bi wowifi sembolü görünüyor diye hiç deneme ihtiyacı duymadım.
  10. Egoege

Rom Globalden Endonezya roma geçiş

Endonezya 13.05/Redmi Note 9 pro. açılıyor ve çalışıyor.
  11. Egoege

Soru Xiaomi Redmi Note 9 Pro için ROM önerisi

haa hocam eu ve aosp romlar bana ters, eu roma 1 hafta zor dayandım ben. miui 13 ve 14 ünü kullandım, stabilite sorunları vardı benim cihazda
  12. Egoege

Soru Xiaomi Redmi Note 9 Pro için ROM önerisi

şuan hangi yazılımdasınız? stok rom arıyorsanız 13.05 endo veya 12.5.2 öneririm. 13.05, 12.5.4 endo nun android12 deki hali, akıcılık olarak gayet stabil. pil ömrü olarak da günü çıkarıyor diyebiliriz. yaklaşık 7 saat civarı ekran süresi alıyorum ben. (karanlık tema, konum, cihazı bul sürekli...
  13. Egoege

Soru Mi 11t widevine l3 sorunu

bilmiyorum hocam. Bilen varsa aydınlatsın.
  14. Egoege

Soru Arasındaki fark nedir?(acil olursa iyi olur.)

merhabalar, bu iki ürünün arasındaki fark nedir? ikisinde de 2. nesil ve s yazıyor fakat anlayamadım. birinin işletim sistemi google tv, diğeri android tv11
  15. Egoege

Yardım Redmi note 13 pro plus Türkçe yapma

bl açıksa global rom kurun hocam, o zaman türkçe gelecektir. veya root varsa modüllere bakabilirsiniz.
Üst Alt