egeboys0 kullanıcısının son içeriği

1. E

Çözüldü Mi 11 ultra mobil bankacılık hatası

hocam arka ekranı ayarlardan kapatınca çözüldü sandım ama ilgiç bi durum söz konusu. iban uzerınden eft de yine hata verıyor. ama cep no ya para gonderince sorun olmuyor. sadece ibanda o hatayı verıyor ilginç bi durum
  2. E

enteresan bi şekilde sorun çözüldü şaka gibi. bu kadar basitmiydi yahu teşekkurler
  3. E

Akbank uygulaması için tesadüf bir çözüm buldum. Bende tam eft yaparken ekrana bir uyarı çıkıyordu. O uyarıya tamam dedim. Kırmızı Akbank ekranında kaldı telefon. Bir kaç dakika bekledikten sonra oturum zaman aşımına uğradı tarzı bir hata verdi. Ona tamam dedikten sonra tekrar girin eft yapıyor.
  4. E

Rom ArrowOS POCO X3/NFC [11] [OFFICIAL]

Arkadaşlar bu rom un özelleştirme durumu nasıl? Sanıyorum pek bir özelleştirme yok. Örneğin batarya ve şebeke şeklini değiştirmek gibi.
  5. E

Ana Başlık Redmi Note 10S - Tüm Özellikleri [ Kullanıcı Yorumları ]

Hayırlı günler. arkadaşlar. Bi arkadaşıma redmi note 10s aldık. Yurt dışı cihazı. Telefon şarj da kullanırken, arada bir şarjdan çıkarıp takıyor muş gibi gidip geliyor. Ekran kilidi kapalı şarj olurken sıkıntı yok. Sadece kurcalarken oluyor. Bazen ard arda, bazen nadir. Farklı 33w şarj cihazı ve...
  6. E

Rom [By Greeshan] [ Poco X3 NFC] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 [Android 10]

Merhaba dün yükledim denemek içinde. Ayarlar kısmında bir çok yer İngilizce. Bu baya rahatsız edici hemen Eu stabil e döndüm. Genel olarak memnun kaldınız gibi görüyorum. Ne yapsam tekrar bir şans versem mi bilemedim.
  7. E

İpucu Redmi Note 9 Pro TOZ probleminin kaynağını buldum.

verdiğin bilgiler için teşekkur ederim. kapaklar gelsin detaylı bi inceleyeyım duruma göre bi çözüm bulmaya çalışacağım. Ama dediğim gibi, çözümü olmayacak bi sorun değil. Hertürlü basit çözümler bulunabilir. En olumlu noktası bu çözüm için komple telefonun açılmasına gerek kalmayacak olması.
  8. E

evet. 1597238513 aliexpres den bu koruyucuların siparişini verdım. Tahmınım çözüm olacak gibi. Almak isteyenler için link verıyorum. https://es.aliexpress.com/item/33030288104.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.749163c0NGeSO7
  9. E

3 tane note 9 pro aldık. 2 sinde toz sorunu yok. 1 tanesınde çıkdı malesef. aslında bu videoyu gorunce sevındım. Hem telefonu komple sökmeye gerek kalmadan basit bi çözüm bulunabilir gibime gelıyor. ince bi seffaf slikon veya bi tür yapıştırıcı olabilir her türlü çözümü bulunabilir bana göre. bi...
  10. E

Sohbet Redmi Note 9 Pro Kullanıcı Yorumları

Merhaba arkadaşlar. Bildirim Led o tek renk mi? Arkadaşa aldık tek renk gibi geldi bana. Bayramdan sonra bende alacağım benim için önemli Bi detay
  11. E

Rom --V5 ÇIKTI--MIUI 12 Android 9 Eu Rom for MiMax2 TEAM BEAST v5.0-

Merhaba arkadaşlar, Dün gece yükledim. Genel olarak bı hata ile karşılaşmadım yalnız, ekran içinde navigasyon tuşları var. Tam ekran aktif edince de bazen yanlışlıkla ana ekrana falan dönüyorum. Bı çözümü varmı acaba
  12. E

Rom Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 9.5.16

evet mantıklı çünkü şarjım yüzde 20ler deydi. bi önceki sürüme geçeyim bari. teşekkürler.
  13. E

merkezi saat yok. bildirimler ile ilgili hiç sıkıntı yaşamadım.
  14. E

merhaba arkadaşlar, bugün sabah yükledim roomu genel olarak hiç bi sıkıntı çarpmadı gözüme lâkin, 2 kere arayüz çöktü. hata raporu verdi, siyah ekranda takılı kaldı. yeniden başlatmama rağmen zor kendine geldi telefon. bu sorunu yaşayan var mi benden başka. temiz kurulum yapmıştım.
  15. E

Rom Mi Max 2 MIUI10 Rom GREESHAN Global Beta 9.3.21

Teşekkür ederim hocam araştırayım. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt