Efruzbey kullanıcısının son içeriği

1. E

Haber Karanlık Mod

Arkadaslar Kartal metroda telefonu kurcalarken Karanlık Mod yazısına denk geldim ve baslattım. Çok muhtesem olmasa bile kafa dağıtıcı ve değişik geliyor insana. Yeni mi geldi yoksa var mıydı?
  2. E

Yardım Google Play İndirme Sorunu

İki gün önce uyurken güncelleme yapsın diye güncelleye bastım ve uyudum telefon wifiye bağlıyken. Sabah uyandım iki mb indirmiş öyle kalmıs hiç birini güncellememiş. Wifi kopmustur dedim. Sabah yolda mobil veriden yapayım dedim ama güncelleye basıyorum öyle kalıyor indiriliyor yazıyor ama...
  3. E

Soru Mi8 Lite Android 9 Pie

Gece çekim modu gelmemiş. Xiaomi'nin kendi güncellemesiyle gelecek o halde.
  4. E

Yardım Acemilik bela oldu no

Teşekkürler ama yok olmadı ve iyice can sıkmaya başladı..
  5. E

Yaptım ama aktif olmuyor çıkınca tekrar kapalı hale geliyor.
  6. E

Beyler iyi aksamlar, Kendi müzik uygulamasında ana ekranda müzik dinliyordum sonra bildirim çubuğunu aşağı indirdim ve sola kaydırıp bildirimi almayi kapat dedim ve tamama bastım. Ondan sonra hangi şarkıyı dinlediğim ana ekranda ve kilit ekranında gözükmez oldu. Bildirimler kısmına girdim ama...
  7. E

Sohbet Selam size Mi ailesi

Arkadaşlar merhaba ben Efruz. Eski zamanlarda forumlarda çok zaman geçirdim. Ama bayadir yoktum sonra bu formu gördüm hem ortamın canlılığı hem eski günler bu başlığı acmama sebep oldu. Yaş 24, telefon mi 8 lite, mekanım İstanbul ve hepinize merhabalar :)
Üst Alt