Efolokko kullanıcısının son içeriği

1. E

En iyi 29 Ekim Mesajını Paylaş - Bayramın Kutlu Olsun

Cvp: En iyi 29 Ekim Mesajını Paylaş - Bayramın Kutlu Olsun Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.
  2. E

Forum 1000 Kişi - Yorum Yap Madalyanı Kap

Cvp: Forum 1000 Kişi - Yorum Yap Madalyanı Kap Hayırlı olsun :)
  3. E

Vatan Computer İPHONE6 Satıyor

Cvp: Vatan Computer İPHONE6 Satıyor Bir telefon ne kadar iyi olsa bile (ki bence o kadar iyi bir telefon değil) 4600 lira verilir mi ya ?
  4. E

Xiaomi'den de Safir Ekranlı Telefon Geliyor

Cvp: Xiaomi'den de Safir Ekranlı Telefon Geliyor Teşekkürler hocam :) Safir ekran dayanıklılık açısından çok güzel olur.
  5. E

Oyun İstekleri

Cvp: Oyun İstekleri Android markette bedava ve güzel oyun bulabileceğimiz yapımcılar biliyorum. Glu, Gameloft, Com2us(inotia 4 çok güzel oyundur), Gamevil (zenonia tüm serisini tavsiye ederim). Bunların harici bazı oyunları paralı olabilen Kairosoft Co. Ltd(2D ama zaman geçirici keyifli...
  6. E

Ouya platformu Xiaomi televizyonlarına geliyor

Cvp: Ouya platformu Xiaomi televizyonlarına geliyor Xiaomi PlayStation gibi bir şey çıkarsa fena olmaz hani :)
  7. E

Oyun İstekleri

Cvp: Oyun İstekleri Warezin yasak olabilecegi aklima dahi gelmemisti haklisiniz ozur dilerim :):)
  8. E

Oyun İstekleri

Merhaba arkadaşlar. İstediğiniz oyunları bulamıyorsanız ya da bilmiyorsanız buradan veya özelden bana yazmanız yeterdir. Bulup size yollarım:)
  9. E

Miui rom hakkinda yorumlariniz

Cvp: Miui rom hakkinda yorumlariniz Bir arkadaşımda GM Discovery telefonuna yüklemişti ancak rami gerektiğinden fazla dolduruyor diye silmişti. Tabii ki size kalmış. Tek bilgim bu :)
  10. E

Xiaomi Türkiye

Merhabalar. Öncelikle konuların çoğunu okudum ama cevaplardan pek tatmin olamadım. Ben Xiaomi bir telefon almak istiyorum bazı sorularım olacaktı ilginiz için teşekkür ederim :) 1-Xiaomi 2014 yılı içerisinde Türkiye'ye gireceğini açıklamış. Forumda gördüğüm üzere Aralık ayı gibi girecekmiş...
Üst Alt