efiltem kullanıcısının son içeriği

1. E

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Sağol kardeş. Android 9 11.0.6.0'da yok. Ben de zaten bunu sordum diğer arkadaşlara bu yeni sürümde cast düzeltilmiş mi dedim. Yok dediler. Senin attığın ekran görüntüsüne göre demek ki varmış. Soruyoruz ama kimse doğru düzgün incelemeden cevap veriyor. Biri yok diyor. Diğeri eu rom ama kablosuz...
  2. E

İyi de dostum eu rom diyorsun bak. Başlık global stabil rom.
  3. E

Bağlantı ayarlarında kablosuz ekran diye bir şey yok. Sadece yansıt var. Siz hangi romu kullanıyorsunuz?
  4. E

Cast düzeltilmiş mi? Deneyen oldu mu hiç?
  5. E

Yardım Bluetooth ile araç üzerinde müzik dinlerken sesin takılması

Evet diğer sayfalarda çok kez belirttim. Sorun android 8 ile belirtilen araçların uyumsuzluğuydu bizim cihazlarımızda. Android 9 ile çözüldü. Huawei'de tam olarak bu çözüm sağlar mı bilemem. Telefonunuzda halihazırda yüklü android sürümü nedir örneğin?
  6. E

Ana Başlık Airdots Dolandırıcılığı

Kupon merkez bankasında mı basılıyor arkadaşlar. Bir karşılığı mı var bu kuponun? Siz buna inanabiliyor musunuz? Bir malın ülkeye giriş fiyatı bellidir. Çin'den yüzde 20 vergi alınıyor. Bunun nakliyesi, gümrük hizmet bedelleri, gözetimi, üretim maliyeti, aracıların karları, ithalatçının karı...
  7. E

1300 liralık jbl kullanıyorum. Ses konusunda aşırı hassasım. Jbl Reflect fit. Ardotsun ses kalitesi çok daha fazla. Cihazınızın orijinalliğini bir kez daha kontrol etmenizde fayda olduğunu düşünüyorum ki tüketici haklarınız kapsamında herhangi bir hak kaybına uğramayın. Bununla birlikte 80...
  8. E

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı V11.0.6.0 PEAMIXM İndirme Bağlantıları

Teşekkürler. Ordan denedim evet oluyor. 3. Parti uygulamaları yüklemek istememiştim ama Google homu da unutmuşum. Tabi yine de cihazın kendi castinin çalışmaması sinir ediyor adamı.
  9. E

Şu an siz sorunsuz bir şekilde ekranı TV'ye yansıtabilir musunuz? Ama uygulamanın yansıtmasından (YouTube, Spotify, dsmart vs) bahsetmiyorum. Birebir telefonun ekranını komple yansıtabiliyor musunuz?
  10. E

Bu çözüm olmuyor maalesef. Çünkü zaten cast etkin. Hem bildirim penceresinde var ilk günden beri hem de uygulama yöneticisinde etkin durumda. Wifi ile birlikte Bluetooth isteği de gönderiyor arka planda TV'ye. Tv'de Bluetooth var ama telefona bağlanamadığı için cast dönüp duruyor ve tv'yi...
  11. E

Cast özelliğinde bir gelişme var mı? Hala TV'ye yansıtamıyoruz. Belki ayarlardan birileri bulmuştur umuduyla sorayım dedim.
  12. E

Kendi sitemiz üzerinden ben 144 TL'ye aldım. Size şöyle söylim. İlk çıktığından beri takip ediyorum fiyatları. Yazın 255 TL civarıydı. 1 ay öncesinde 170 bandından satılıyordu. Geçtiğimiz hafta hb, trend tarzı yerlerde 139 TL fiyat üzerinden satış yaptılar. Benim en düşük gördüğüm fiyat buydu...
  13. E

Teşekkür ederim. Evet var. Silikon kılıfı çıkarınca gözüküyor. Minik Siyah kutusunun üstünde Redmi Airdots (Çin versiyon) yazıyor. Yine minik siyah kutunun arkasındaki yazılar aşırı parlak ve kalitesiz kabartma değil. Kaliteli ve daha az belirli. Kulaklığın "r" ve "l" yazıları daha küçük...
  14. E

Ürünü bugün ben de teslim aldım. Sevgili cantara hocama burdan teşekkürlerimi sunarım. Almayan arkadaşlar ile ilgili ben de birkaç bilgi vereyim. - Malum E-Ticaret sitelerindeki çoğu ürünler sahte arkadaşlar. Hiç uğraşmayın ve bence direk kendi marketimizden alın. Kafanız rahat olsun. - İki...
  15. E

Mod [SD 845][Android Q] Google Camera [Mi 8, Mix 2S, Poco F1] [21.11.2019]

Normal çekimde mi8 stock kameraya göre daha iyi. Fakat gece çekiminde kesinlikle stock kamera daha başarılı.
Üst Alt