efeturkcan33 kullanıcısının son içeriği

1. efeturkcan33

Yardım Xiaomi Mi A3 stock rom da kasma

Evet doğru bakalım artık bir tanesini tutturacağız.d
  2. efeturkcan33

İnceledim bir çok rom var denemek lazım tabiki ama tekrar kur oyunu kur datayı indir falan derken eziyet gibi geliyor ya .d
  3. efeturkcan33

Orjinal rom aosp değil mi hocam zaten?
  4. efeturkcan33

Abiler merhaba öncelikle mi A3 stock 11 sürümündeyim bundan önce MIUI 12.5.2 vardı. Mobile legends de FPS çok düşük ve ısınıyor ama normal cihaz kullanımda çok seri. Bunu çözemedim bir türlü başına gelen var mı veya öneri sunabilecek teşekkürler şimdiden
  5. efeturkcan33

Yardım Redmi Note 8 Pro Ekran Sağa sola dönmüyor

Arkadaşlar merhaba. 12.5.10 indian rom kullanıyorum mi çevirici için. Telefonun ekranı sağa sola dönmüyor oyunlarda eğim çalışmıyor. Açıkçası bir önceki romda çalışıyor mu onu hatırlamıyorum normalde ben kapalı bırakırım döndürmeyi. Şu aralar kullanmam gerekiyor kullanamıyorum. Persist diye...
  6. efeturkcan33

Yardım Redmi Note 8 çözemediğim şarj sorunu

MIUI 12.0.1 Endonezya geçtim çin varyantı sanırım bu sürümde 2200 mah kadar çıkıyor kablom eskidi diye farklı sıfır kablo aldım hızlı gösterip yavaş şarj yapıyor yine eski orjinal kablomu taktım eğer bu Kernel ise yarar diyor isen customa geçerim
  7. efeturkcan33

Aynen öyle başka çare yok hocam çokta stabil güzel bir rom istediğim gibi ama maalesef ki telefonumuz her zaman olduğu gibi yine güzel şeylere karşı çıkıyor.
  8. efeturkcan33

Maalesef 18w seçeneğini seçip yükledim telefonda zaten maksimum onu destekliyor. Şarj aleti de 18w ama maksimum 400 bazen 700 800 alıyor.
  9. efeturkcan33

Hocam hızlı şarj desteği değil de bu Note 8 modelinin bazıları aosp romlar da böyle sorunlar gösteriyormuş bana da yeni denk geldi Arrow os bununla ilgili düzeltme yapmış telefonla işim bitince onu bir deneyeceğim ama önce bu modülü bir deneyim
  10. efeturkcan33

Sence işe yarar mı kimisi de diyor onu yaptığın zaman ısınma olur normal şarj edermiş gibi kullanım sunmaz erken biter
  11. efeturkcan33

Redmi Note 8 MIUI 12.0.6 dan 12.5.2.0 a yükselttim kasması hariç bir sorun yok idi. Pixel experience 13 kurdum her şey çok iyi fakat hızlı şarj oluyor yazmasına rağmen yavaş şarj ediyor pe 12 ye düştüm aynı şekilde zannedersem aosp romlarda yavaş şarj sorunu varmış. Daha önceki Note 8...
  12. efeturkcan33

MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Bu romu aktif olarak kullanan var mı eu 12.1.2 kullanıyorum arayüz de kasma takılma ve garip buglar söz konusu
  13. efeturkcan33

Yardım Mi A1 Pil 100 olmuyor

Arkadaşlar mi a1 telefon açıkken pil yüzde 95 oluyor ve altta şarj oldu yazıyor kapatıyorum hızlı bir şekilde 97 ye çıkıyor ve öyle kalıyor geçen günlerde android pie den oreo ya düşüş yaptım ondan sonra böyle oldu var mı bilgisi olan ?
  14. efeturkcan33

Soru Redmi Note 7 MIUI 11 Downgrade

Peki hocam arb sorunu varmış bazı cihazlarda sürüm düşürürken brick oluyormuş benim cihaz da mevcut mu bu ? Dikkat etmem gereken bir şey var mı sürümü düşürürken ? Şuan ki kullandığım rom beta profilinden yüklediğim MIUI 11
  15. efeturkcan33

Soru Redmi Note 7 MIUI 11 Downgrade

Yani müzik dinlerken ses eski sürüm de gayet iyidi simdi müzik dinlerken ses azaldığı bariz belli ve biri ile konuşurken sesin uzaktan geliyor diyor 1572596138 [QUOE="pendroz, post: 696893, member: 50062"] Cihazın ayarlar menüsüdeki rom bilgilerinin bulunduğu kısmın ekran görüntüsünğ...
Üst Alt