efekenan kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Mi 6 Bluetooth ses alışverişi yapmıyor

Yabancı sitelere baktım. Developer forumlarına. Aynı dertten 3 kişi daha gördüm. Bu sorunun kullanıcı hatası olmadığının kanıtı diye yorumluyorum. Geliştiriciler, bluetooth audio codec'ler üzerinden sorunu çözmeye çalışıyorlar. Çok yüksek ihtimalle yazılım güncellemesi kaynaklı bizim sorun...
  2. E

Yardım Redme note 7 bluetooth ile bağlandığı kulaklıktan ses gelmiyor

Sanırım aynı hastalığa ben de tutuldum. Bir tek ben de var sanıyordum. Aşağıdaki sorunla aynı değil mi seninki de? Yardım - Mi 6 Bluetooth ses alışverişi yapmıyor
  3. E

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Merhaba. Şuradaki başlık ile aynı sorun mu hocam? Sanırım sorunlarımız benzer. Yardım - Mi 6 Bluetooth ses alışverişi yapmıyor
  4. E

Çözüldü mi6 için miui 10.4.1 sorun

Bu aşağıda paylaştığım sorunla aynısı mı hocam? Yardım - Mi 6 Bluetooth ses alışverişi yapmıyor
  5. E

Yardım Mi 6 Bluetooth ses alışverişi yapmıyor

Herkese Merhaba Arkadaşlar, Bir problemim var. Anladığım kadarıyla sadece benim başıma gelmiş. Xiaomi Mi 6 64 GB telefonum bluetooth hoparlöre bağlanıyor ama ses çıkmıyor. Görüntüde hiçbir sorun yok. Sadece ses iletilmiyor. Telefonu PC'ye bağlayıp veri alış verişi yapabiliyorum. Dosya alıp...
Üst Alt