efekcr kullanıcısının son içeriği

1. efekcr

Soru Ülkedeki herkes Redmi Note 10 pro mu kullanıyor?

Tam bir fiyat/performans ürünü. Herkeste olması çok normal :)
  2. efekcr

Mod Turkish-Ad-Hosts Magisk Modülü

Google Play'den Chrome beta indirdim onda reklamlar engelleniyor üstelik hesabımla da giriş yaptım senkronize açık. Çok garip bir durum...
  3. efekcr

Çok enteresan bir durum var. Edge tarayıcı kurdum cihazıma onda reklamsız açılıyor siteler. Ama Chrome tarayıcıda reklam engellenmiyor. Tamamen bütün verileri silip kaldırdım sıfırdan kurulum yaptım nafile gene de reklamlar çıkıyor. Bunun nedeni ne olabilir bilgisi olan var mıdır?
  4. efekcr

Hayır hocam hiçbir ayarla oynamadım. Modülün çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirim? Sizde bu sitede reklam görünmüyor sanırım?
  5. efekcr

Uygulama için teşekkür ederiz. Magisk modülünü kurdum ancak şöyle bir durum var şu an Chrome tarayıcı ile bu siteye girdiğimde maalesef reklamlar görünüyor. 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ 1682172833 Systemless hosts zaten Magisk'te default olarak kapalı gelen bir özellik değil mi? Sadece ayarlardan üzerine...
  6. efekcr

MIUI 12.5 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RJGIDXM İndirme Bağlantıları

ROM'dan baya memnunum ama Poco Launcher'dan kurtulamıyorum. Onlarca modlu MIUI Launcher kurdum ama hepsinde ana ekrandayken yukarıdan aşağı kaydırma yapınca sağdan da soldan da kaydırma yapsan her seferinde bildirim paneli açılıyor. Kontrol paneli sorunu var.
  7. efekcr

Soru En stabili hangisi

Endonezya 12.5.3.0 öneririm. Gayet sorunsuz.
  8. efekcr

Yardım Poco İçin Stabil MIUI Launcher ?

Evet ne yaptıysam olmadı.
  9. efekcr

Maalesef işe yaramadı.
  10. efekcr

Maalesef aynı problem hocam.
  11. efekcr

Merhaba, Poco X3 NFC Global Rom için stabil çalışan bir MIUI Launcher arıyorum. Bir sürü launcher denedim ancak hepsinde şöyle bir sorun var; Ana ekranda orta sağ kısımdan yukarıdan aşağı kaydırma yapınca, kontrol merkezi yerine bildirim merkezi açılıyor. Kontrol merkezi açılması için ekranın...
  12. efekcr

Yardım poco f2 pro arama problemi yaşayan varmı

Flex nedir? Board mu değişti komple?
  13. efekcr

Yardım poco f2 pro arama problemi yaşayan varmı

Sorunu çözebilen var mı?
  14. efekcr

Yardım Remi note 8 pro mikrofon sorunu

Hocam sorun devam ediyor mu? Çözdünüz mü?
  15. efekcr

Yardım Konuşurken ses karşı tarafa gitmiyor

Sorununuz düzeldi mi hocam?
Üst Alt