efekar34 kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

ben 12leri de denedim 13leri de denedim hiç öyle gözükmüyor pubg vb şeylerde su gibi şarj yiyorlar aosp romlar tasarım güzel fakat şarj konusu pek öyle değil
  2. E

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

baya stabil aosp romlardan daha iyi şarj iyi gidiyor birkaç değişikle daha da güzel oluyor son sürümü kurun 12.5.6 olanı
  3. E

Rom Redmi Note 8 Pro - PixelPlusUI v4.5 - Android 12L

Arka plan uygulamalarını kısıtlarsaniz çok uzun süre şarj gidiyor bir yerden yapmıştım ayarı geliştirici seçenekleri değildi fakat hatırlamıyorum şarj baya baya azalmiyordu nerden yaptığımı unuttum bilen varsa yazabilir benim şarj hiç azalmiyor
  4. E

Rom Redmi Note 8 Pro - PixelPlusUI v4.5 - Android 12L

Çok stabil kesinlikle tavsiye ederim
  5. E

Yardım Çin temaları nasıl yapılır?

agit77, agit77, Teşekkürler hocam senin temaları kullanıyorum genelde eline sağlık, çinliler animasyonlu çok değişik temalar yapmışlar betada kullanıyordum globalde belki bulurum dedim yok :)
  6. E

Yardım Çin temaları nasıl yapılır?

Merhaba, Çin beta romundaki temaları globalde kullanamıyor muyuz bir türlü bulamadım. Betadaki temalar çok güzeldi.
  7. E

Ana Başlık Android 10 için Xposed Kurulumu [Magisk Modülü]

Magisk managera girip en sagda moduller yazar yapboz isareti var ona tiklayin arama butonu cikacak ara deyip arayabilirsiniz
  8. E

Magiske girip yahya yazmanız yeterli ya da sanhok 1630188820 WhatsApp sürümüyle alakalı olabilir uygulamanın desteklediği sürüme bakınız 1630188822 WhatsApp sürümüyle alakalı olabilir uygulamanın desteklediği sürüme bakınız
  9. E

Yahya ya da sanhok deneyin kurulum icin sırayla yükleyip guncel surumu indirin. Hatalı kurum olursa hata alırsiniz
  10. E

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Edxposed kurup allt transi Google Play'den indirip aktif ettikten sonra istediğin her yeri Türkçe yapabiliyorsun. All trans
  11. E

MIUI 12.5 Miui 12.5 Closed Beta Rom 21.9.15 Redmi Note 8 Pro - Android 11

Morelocale 2 ile sistemin global dilini Türkçe yapın playstoreden indirdiğiniz uygulamalar Türkçe olur, all trans uygulaması ile ise sistem dilini Türkçe yapabiliyorsun. Edxposed şart.
  12. E

Mod XPrivacyLua (Gizlilik)

Arkadaşlar Merhaba, Sizlere yeni deneyimlediğim, Android cihazların gizliliğini had safhaya çıkarıp, uygulamaların yapacağı eylemleri onları hataya iz bırakmadan kısıtlayan uygulamadan bahsedeceğim. Uygulamalara sahte konum, sahte ip, kamera engelleme, telefon izleme kapatma gibi bir sürü...
  13. E

Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

Yardımcı olayım ben root, exposed, gravitybox ve diğer bütün her şeyi sorunsuz yükledim, benim cihaza root olmadı fakat şu sürümü kurdum manuel ve root oldu. Sürüm bu Root daha sonra güncellersin twrpden kurun, güncellersin sonra safetyden geçiyor geçmezse çözümü çok basit exposed kurun Hidden...
  14. E

Rom Redmi Note 8 Pro - [Non-Cfw] Android 11 CorvusOS V16.0 Alpha Centauri | OFFICIAL - 19.05.2021

gelmedi ama hallettim farklı sürümünü kurdum oldu.
  15. E

Mod Gravitybox Android 10/11

Gravitybox sistemde çeşitli değişiklikler yapmaya yarar, durum çubuğu, ses vb. gibi birçok değişikliğe olanak tanır. Edxposed modülüdür. Android 10 için Gravitybox Q Android 11 için Gravitybox R 1618070689 Android 10 Android 11 1618070820 Yapımcı
Üst Alt