efecepni kullanıcısının son içeriği

1. efecepni

Çözüldü Mi A1 Volte kullanımı

Arama yaptınız mı? Bazen ses gidip gelmeyebiliyor.
  2. efecepni

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Hocam Redmi 5 Plus Mavi Kasa Var mı Elinizde Varsa Ne Kadar?
  3. efecepni

İpucu Kablosuz Kulaklık Şarj Göstergesi

Developer Rom Kullanıyorum. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. efecepni

Normal Şarjdan Bahsediyor İseniz. Ayarlar-Pil Ve Performans-Pil-Çark'a Basın Sağ Üst Köşe Sonra Pil Göstergesi Yüzdelik Yapın. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. efecepni

Soru Mobil internet hızı

Türk Telekom 4G Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. efecepni

Kablosuz Bir Kulaklık Bağladığımda Gördüm Sizlerede Söylemek İstedim Bilmeyenler Öğrenmiş Olur. Kulaklığın Şarj Seviyesini Gösteriyor. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. efecepni

Sohbet Hiç Beklemeden Unlock

Umarım Bu Sefer Başarılı Olursunuz. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. efecepni

Ama Benim Hesabımı Bilemezlerki. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. efecepni

Haberler Yalanlanmış Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. efecepni

Kaç Saat Verdi Bu Sefer? Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. efecepni

Bazı kişilerin başınada gelmiş. Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. efecepni

İpucu 3 Parmak Hareketi

Evet Öyle Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. efecepni

İpucu 3 Parmak Hareketi

3 Parmağınızla Aşağıya Kaydırdığınızda Ekran Görüntüsü Alıyor. Sürümüm Global Beta. Bilenleriniz Olabilir Ama Amacım Bilmeyenlere Öğretmek.
  14. efecepni

Teşekkür Ederim Cihazı Teknosa'dan Aldım Serviste'de Açılmamıştı Evofone Servisine Gitti Telefon. Sıfırladım Hesabı Doğrulamak İstedi Kendi Hesabımı Girdim Kabul Etti Hiçbir Problem Yok.
  15. efecepni

Valla 27 Ağustos'da Cihazı Aldım Bozuk Çıktı Titreşimi Servise Gönderdim Geldi Yine Olmadı 20 Eylül'den Sonra Geldi Tam Hatırlayamıyorum. O Sıra Unlock Başvurusu Yapayım Dedim Başvurma Ekranı Çıkmadı Şimdi'de Unlock Yaptım Ben'de Nasıl Olduğunu Anlayamadım.
Üst Alt