efealchemy kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Xiaomi redmi note 9 pro fasfboot ekranında kaldı.

Abi efs yedeğim var hafıza kartında aldım. Twrp yüklememe Abi Flash Belleğe Efs Yedeğimi Aldım Twrp ve magisk yüklemesem bir sorun olurmu peki.?
  2. E

Abi Sana Çok Teşekkür Ederim. Yardımcı Olduğun İçin Yaptım Telefonumu. Hemde MIUI 12 yükledim istediğim. Oldu. 1 Sorum Var Benim Telefonum Yurtdışı Kayıtlı. Rom Yükledikten. Sonra. Twrp silinmiş. Bakıyorum. İmei ile alakalı bir sıkıntı yok. Çalışıyor. Twrp yüklemem zorunlu. Mu imei gider mi...
  3. E

Abi bana note 9 pro 4gb ram 64gb hafıza india versiyon. Miuı 12 Fastboot orijinal rom atabilirmisin. 1605470685 Linkini yani
  4. E

Telefonu nasıl düzelteceğim abi eski haline pc ile?
  5. E

V12.0.1.0.QJWINXM bu romu atmaya çalıştım indirdim. Zip. Hailmde twrp ile yükledim sonra fastboot ekranında kaldı. Napacağım bilmiyorum. 1605393070 V12.0.1.0.QJWINXM bu romu atmaya çalıştım indirdim. Zip. Hailmde twrp ile yükledim sonra fastboot ekranında kaldı. Fastboot yazıyor ekranda robot...
  6. E

Twrp 3.4.1.b-0530 for redmi note 9s - - bywzsx150 yazıyor...
  7. E

Abi peki miuı 12 nasıl yüklerim twrp ile?
  8. E

Normal bir bilgisayar bulsam nasıl yapacağım.
  9. E

Bir bilgisayar bulsam miuı 12 atabilirmiyiz düzelir mi abi. İnternet cafe olurmu? 1605391410 Çok zor durumdayım abi şuan. Rootsuz cihaz var Huawei. Birde hafıza kartı var.
  10. E

Telefonum xiaomi redmi note 9 pro 4gb ram 64gb hafıza miuı 12 rom yükledim twrpden. Sonra fastbood moduna attı telefon hiç açılmıyor... Twrp ekranından reboot system yapıyorum. Yine fastboota atıyor.. Bilgisayarım yok yardımcı olur musun lütfen :(
Üst Alt