eeryucel kullanıcısının son içeriği

1. eeryucel

Yardım Güncelleme BL kapalı

Siz dedikten sonra kilit başvurusu yaptım 1 hafta mi unlock ile PC de açarım inşallah ımeı gitmez
  2. eeryucel

Üstadım bilgi için teşekkür ederim. Satıcı ile görüştüğüm de böyle demişti onun için sormuştum
  3. eeryucel

Konuyu açalı 1 hafta ama kimse bişey demiyor. Benimde bildiğim bir konu değil
  4. eeryucel

Yardım Xiaomi 13 Ultra Güncelleme Gelmiyor

Ustam bende yeni aldım direnç kayıtlı. BL kilidini açmadan ne yapabilirim.
  5. eeryucel

Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Mi 13 ultra yeni aldım. Bl kilidini açmak istemiyorum cihazı bu şekilde dirençli aldım. Güncelleme alır mı yoksa başka bir işlem mi yapmak gerekiyor. Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
  6. eeryucel

Yardım Mi 11 Lite serisi için yardım

Şeytan diyor git 5gNE modelini al 8 ay kullan hala stılmazsa süre uzata uzata kullan diyor bir daha ki yılbaşında sıfırlanıyor nasıl olsa
  7. eeryucel

Yardım Mi 11 Lite serisi için yardım

Arkadaşlar herkese hayırlı günler. Mi 8 se cihazım kırıldığı için bu seriden bir model almak istiyorum ama çok çeşit var oyun oynayan birisi değilim siz ne tavsiye edersiniz ? 5g ve 5g ne modeline ımeı atılmıyor diyor sadece 4g modeline mi ımeı atılıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden...
  8. eeryucel

Soru Miroom dan geçiş

arkadaşlar herkese merhaba cihazda miroom 11.0.3 yüklü ben orijinal global roma geçmek istiyorum bunun için twrp den temizliği yapıp orijinal romu kurmalımıyım yoksa başka bir işlem mi yapıyoruz bilgi verirseniz sevinirim. herkese hayırlı forumlar
  9. eeryucel

Rom Mi 8 Se Xiaomi.eu Miui 12.0.2.0 Stabil Sürüm İndirme Bağlantıları

arkadaşlar bu romu kullanan var mı hala ? stabil mi hataları var mı ?
  10. eeryucel

Yardım mıuı CC 12 stabil

mıuı cc 12 stabil rom arıyorum ama hiçbir yerde bir paylaşımı yok link yok yardım edebilecek olan var mı ?
  11. eeryucel

Rom MIUI CC 12.0.5.0 Android 10 (24.02.2021 Güncellemeli!)

nasıl rom memnun musunuz ? kullanan arkadaşlar hangi sürümde sorun yok
  12. eeryucel

hocam Dolby ve viper4 kurulu geliyor mu birde bağlantı hızı pilin altında mı
  13. eeryucel

Dolby atmos ve viper4 kurulu geliyor mu hocam
  14. eeryucel

Yardım İnternet Problemi

ustam teşekkür ederim Allah razı olsun dünden beri test ediyorum sorunum ortadan kalktı
  15. eeryucel

Yardım İnternet Problemi

daha cihaza ımeı atılmadı
Üst Alt