Eemin kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Wifi ağından fiziksel olarak çıktıktan sonra wifi sinyallerini görmüyor.

Merhabalar, Stok rom (miui 12.1.4.0 And. 11) mi 9t kullanıyorum. Yakın bir zamana kadar böyle bir sorun yoktu. Sorun şu, mesela iş yerinde veya evde. Wifi ağına bağlı iken, bir şekilde wifi ağının fiziksel çekim mesafesinin dışına çıktığımda, cihaz normal bir şekilde mobil veri ile internete...
  2. E

Çözüldü Mi Band 4 Bildirim Sorunu

Mi 9t ile mi band 4'ü eşli kullanıyorum. Tüm ayarlar olması gerektiği gibi ve bildirimler sorunsuz çalışırken, ne zaman bileklik ile telefon bağlantısı fiziksel olarak kesildiğinde ekrana bileklik için bağlantı hatası bildirimi düşüyor ve bluetoothu kapatıp açın diyor. Kapatıp açınca bildirim...
  3. E

Soru RN8P Mi Fit kilit ekranı bağlandı bildirimi kapatma

1638854369 Merhabalar, bende de aynı sorun oluştu. Ancak güncellemeden epey sonra peydah oldu. Mifit uygulamasını kaldırıp yeniden yükledim. Sorun yine düzelmedi.
  4. E

Yardım Mi band 4 bildirim gelmiyor

Benzer problemi bende yaşıyorum. Sorunun bileklikten değil de telefondan kaynaklandığına kanaat getirince ilgili telefon başlığına konu açmıştım. Yardım - Redmi Note 5 - Mi Band 4 bildirim sorunu
  5. E

Yardım Redmi Note 5 - Mi Band 4 bildirim sorunu

Gariptir. Yukarıdaki çözümü uyguladıktan bir kaç gün sonra arama bildirimleri ve ekran kilidi açma yine gitti. Mi Fit'i kaldırıp yeniden yükleyince problem düzeliyor fakat bir kaç gün sonra sorun yine ortaya çıkıyor. Bu arada bluetooth'u açıp kapatıyorum, telefonu resetliyorum, band'ı...
  6. E

Dün gece mi fit uygulamasından profile girip, bileklik ayarlarından Arka Planda Çalıştır'a girdim ve orada belirtilen (3. ayar) Uygulamayı Kilitle ayarını yapmadığımı fark ettim. Bunu yapmak için mi fit uygulaması açık iken "Son Uygulamalar" tuşuna basıp, açılan ekrandan Mi Fit uygulamasının...
  7. E

Merhaba arkadaşlar. Bende mi max 2 var. Eşimde Redmi Note 5 var. 1 hafta önce ikimizede mi band 4 bileklik aldık. Benim bilekliğim sorunsuz çalışırken eşimin, yani redmi note 5'e bağlı bulunan bileklik ara ara hem tuş kilidini açmıyor hem de bildirimleri almıyor. Gerekli tüm ayarlar iki...
  8. E

Yardım Karanlık mod hk.

Hocam en son sony-ericsson da hard reset atmıştım. Mi max 2 formunda hard reset olarak arattım ama bulamadım. Güç tuşu + ses tuşu ile gelen ekrandanda Hep reboot system ile çıktım, "wipe data" tuşuna basmaya henüz yedek almadığım için cesaretim olmadı. Burdaki "wipe data"dan mı yapacağım hard...
  9. E

Rom Mi Max 2 - MIUI_10 Global Stable Rom V10.3.1.0 /Global Beta Rom 9.6.27 (7.1)

Güncelleme sonrası bende de karanlık mod aktifleşti ve geliştirici seçeneklerinde gözükmüyor. Hard reset atınca herşey siliniyor muydu? Tüm verileri kopyala, sonra uygulamaları tek tek yükle vs uğraşmak istemiyorum. :(
  10. E

Yardım Karanlık mod hk.

Bugün öğleden önce Mi Max 2 için gelen 10.3.1 güncellemesini yükledim ve bu sorun bende de hortladı. Yazılanların hepsini denedim yine de düzelmedi. :@
  11. E

Yardım Koyu renkli bildirim çubuğu

Bugün öğleden önce Mi Max 2 için gelen 10.3.1 güncellemesini yükledim ve bu sorun bende de hortladı. Yazılanların hepsini denedim yine de düzelmedi. :@
Üst Alt