eediz kullanıcısının son içeriği

1. eediz

Soru Sabah uyandım dokunmatik çalışmıyor

bugün sabah bir uyandım telefonun dokunmatiği çalışmıyor şok oldum resmen. asla açamadım bile ekranı gerçekten nasıl oldu durduğu yerde anlamadım hemen götürdüm delta garantisine yolladım umarım kullanıcı hatası demezler. Tek bir nokta bile yok üstünde çizik vuruk kırık vs.
  2. eediz

Yardım Mi5 Ekran Kafayı Yedi

kaç liraya değişti telefon
  3. eediz

Soru Alınık Xiaomi Mi5

Arkadaşlar mi5 arıyorum. Gittigidiyor üzerinden komisyonla almak istiyorum. Satmak isteyenler haber versin
  4. eediz

Satış Mİ5 s

Satıldı mı cihaz
  5. eediz

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

arkadaşlar, adb programını nerden bulabiliriz acaba? nasıl çalıştırılıyor?
  6. eediz

mi5 sürekli takılıyor (yardım lütfen)

silinebilir.
  7. eediz

saolun konu sayesinde unlock ettim. Bi ara da imei atıcam cihazıma. Ama birşey sormak istiyorum. şimdi bir sim yuvasına takıcam ben simi ve 4 ay hep aynı sim yuvasında kullanıcam. Peki imei atarken hangi imei olduğunu anlayabilir miyim? çünkü sadece o imeiyi atıcam.
  8. eediz

windows 10 da sürücüleri görme konusunda bir sıkıntı oluyor mu?
  9. eediz

Hocam cihazı rusyadan aldım ama kilitli olarak mı gelicek acaba ? bu unlock işlemlerini yapmama gerek var mı? Nasıl anlarım kilitli olduğunu? Ayrıca windows şart galiba?
  10. eediz

Sohbet Xiaomi Mi5 n11'de satışta!

sorun zaten n11 deki satıcının yalan yanlış bilgi verip insanları yanıltması. Umarım alan arkadaşlar için hayırlısı olur. Ama ben güvenip de almam n11 den. yarın kapatsalar şirkti elimizde kalır. AYnı şekilde n11 den bir nike airmax aldım. Şuanda satıcıya ulaşamıyorum elimde faturası var ama...
  11. eediz

Sohbet Xiaomi Mi5 n11'de satışta!

arkadaşlar dün burdaki tartışmaları görüp xiaomi ye mail atmıştım. Genel olarak merbilişim, hepsiburada , webdenal gibi sitelerin sattığından bahsedip linklerini koymuştum. Merbilişimin distribütör olarak kendini lanse ettiğini, bunları doğrulamalarını türkiye ile görüşmeleri olup olmadığını...
Üst Alt