edy kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Instagram Video sorunu!

Android ekosistemin klasik sorunu. O kadar fazla cihaz var ki neye göre instagram uygulamasının neye göre stabilazyonun sağlanıyor bir bilsem ona göre uygulamada kullanacağım. Apple Tarafında işler daha kolay daha az model ve tek arayüz ile kullanılan İos sistemi... Çözümsüz bir durum. keşke...
  2. E

Soru On kamera

Yok haklısın yatayda açı geniş. fakat sosyal medya da yatay paylaşım olunca onu biraz sevmiyorum. mi 11 lite denedim dikeyde açısı çok fazlaydı.
  3. E

Soru On kamera

Hayranım böyle cevaplara =)
  4. E

Soru On kamera

Merhaba mi 10t pro selfie kamerası çok yakından çekmekte yani daha önce de kullandım Xiaomi ama ilk defa bu kadar yakın çekim yapan gördüm kolumu uzatıp cekmeye çalıştığında kareye çok fazl bir şey sığmıyor bu durumdan şikayeti olanlar var mı ?
  5. E

İnceleme Telefonunu Tablete Çevir (Özel Ayar)

:D :D off her şeyi büyütünce tablet sanıyor ne gerek var ? ne kadar saçma bir şey
  6. E

Yardım Mi TV Stick WiFi 5G Sorunu

Teşekkürler. İşe yarıyor sorunsuz.
  7. E

Soru Mİ 10 T youtube da 1440p açmaması

Son youtube güncellemesi ile 4k video izleyebiliyoruz artık hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadı.
  8. E

Soru Mi 10T veya pro

Ben izledim siz izlemeyin. :)
  9. E

Soru Mi 10T veya pro

Daha önce Mi 9t kullanıyordum sonradan ilk çıktığı zaman 2-3 için mağazadan aldım açıkçası hiç dikkat etmedim hoparlör sesi ama nadir de olsa kullandığımda tatminkar yani .
  10. E

Soru 33w şarj var ama olmuyor

Mi 10 t Pro ekteki animasyon çıkıyor(MİUİ QJDEUXM 12.0.18 )
  11. E

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

İlk çıktığında aldım hiç böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Hatta telefonla ilgili hiç sorun yaşamadım rom:Eu
  12. E

Soru Eu rom uykuya geçmeme sorunu

stable romlar candır.
  13. E

Yardım Mi 10T & Mi 10T Pro Ekran Hakkında

Mi Note 3 , Mi 8 Se, Redmi note 7, Mi 9T ve son olarak Mi 10T Pro. Arasında kıyaslama yapacak olursam Redmi Note 7 ekran olarak en başarısızdı. Mi 8 se(amoled) ' den redmi ye geçince hüsrana uğramıştım. Mi 9t (amoled) Mi 10t pro geçiş yaptım ekran konusunda ilk defa LCD ekranı başarı buldum...
  14. E

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Başarılı cevap :)
Üst Alt