edwerdnaber kullanıcısının son içeriği

1. edwerdnaber

Çözüldü vbmeta Hata Oluştu

Hocam miui 12 kurdum üzerine twrp tekrardan attım sonra magisk yükledim herşey çözüldü bu telefonlarda şu sorun var onu anladım ne yapacaksan yap telefonu resetliceksin abi yoksa olmuyor Hocam yardımlarınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Yes~~
  2. edwerdnaber

indirdim kurdum magisk de yükledim yeniden mi başlatayım yapıcam başka ayar varmı ? yine fastmoda alıyor çünkü
  3. edwerdnaber

Hocam şimdi başka bir twrp attım fakat yine aynı hatayı veriyor.son sürümünü attım 3.3.0.1 idi 3.4.0.0 attım
  4. edwerdnaber

Şu an deniyorum farklı sürüm atmıyor 3.3.1.0 sürümündeymiş 3.4.0.0 denedim atmadı biraz daha uğraşayım bakalım
  5. edwerdnaber

evet twrp açık hocam ekran kilidi vardı desen kilidi onunla alakalı birşey olabilir mi ? usb kilidi de açık değildi
  6. edwerdnaber

hocam internette bu forumun youtube da göstermiş olduğu şekilde twrp attım üzerine magisk 20.4.zip indirim kurmayı denedim başarıyla kurdu, twrp çalışıyor fakat her açtığımda fastboot moda atıyor işe yarar diye vbmeta kullanayım dedim o da fayda etmedi
  7. edwerdnaber

/ * Saol hocam inşallah çözülür sıfırdan gene format atmak zor geliyor.bide mümkünse miui12 kurucam 11 de batarya felan sıkıntı oluyo bazı şeyleri usb hata ayıklamanın açık olması şartmıdır? tam hatırlamıyorum da açık olması lazım sa twrp den açma yöntemini söyleyebilirmisiniz 1595673502 Hocam...
  8. edwerdnaber

twrp moduna girdim finish dedikten sonra ne yapıcam şimdi hocam recovery modunda bağla ayarlarından sadece önbellek ve veri yazılarında tik var 1 tane daha vardı ama hangisi hatırlamıyorum (Dokunmadım) rootdan sonra oldu
  9. edwerdnaber

geçen telefona root atmak isterken fastboot modunda kalmıştı birkaç arkadaş yardım etmişti fakat tek çarem sıfırdan rom atmak kalmıştı.O zamanlar vbmeta uygulamasını kullansan sorun halolucaktı dediler.Root atmaya ihtiyacım olduğu için tekrar atmak istedim yine aynı sorunla karşılaştım ve...
  10. edwerdnaber

Yardım Fastboot modda kaldi

Hocam USB ayıklama modu açıldı wipe data felan yaptım ama tekrar twrp yüklesem nasıl olur ? Twrp de silindi
  11. edwerdnaber

Yardım Fastboot modda kaldi

Hocam acil yardima ihtiyacım var telefona root atmak için twrp yükledim bu forumda gösterilen araçla ve aynı şekilde magisk de kurdum fakat telefon fastboot mod da kaldı acilmiyor
  12. edwerdnaber

Yardım Mi 9T fastboot ve recovery sorunu

Tamam çok teşekkürler mecbur böyle yapıcam
  13. edwerdnaber

bilgileri kurtarma yolu varmıdır ? lazım şeyler var içinde
  14. edwerdnaber

Hocam fastboot modundayken mi flash ile rom yükledi success yani başarılı oldu fakat 1 saattir açılmasını bekliyorum birdahamı rom yüklesem acaba dosyaları tut ve rom at dedim
  15. edwerdnaber

Hata sistem dosyalarını silmeden kaynaklarıyor her halde 1590316209 Hocam bootloader kilidim açıkmış vermiş olduğunuz bağlantıdan stock rom indirip kurmam lazımmış zenex hocam da yardımcı oldu Teşekkür ederim
Üst Alt