Edcvhu kullanıcısının son içeriği

1. E

Rom MIUI Pro 7.11.9 Türkçe kimler yükleyecek?(yayınlandı)

Arkadaslar resimdeki isaretin manasini bilen var mi Bu arada bende uzun zamandir miuipro kullanicisiyim, su an miuipro 7_11_16 .
  2. E

Mi5 güncellemeden sonra

Arkadaslar resindeku isaretin anlami nedir yardumci olurmusunuz ,
  3. E

Satis Mi 5 3/32

Ankara ici
  4. E

Satis Mi 5 3/32

Temiz Mi 5 3/32, jp ekran veya takas htc 10 temiz ile
  5. E

Soru Telefon üzerinden twrp açılabilir mi?

Bi saniye bende bi deneyim hatirlayayim Ses acma + guc tusuna birlikte basiyoruz Mi yazisibgelene kadar bekliyoruz , mi yazisi gelince guc tusunu birakiyoruz ama ses acmayi tutmaya devam ediyoruz bekliyoruz ve twrp cikiyor
  6. E

Soru Telefon üzerinden twrp açılabilir mi?

Twrp ye gecme mi 5 te guc tusu+ ses kisma veya acma olacak,ses kisma tusurecovery ise o zaman ses acma tusu dur twrp ile acilir
  7. E

Rom MiuiPro(TR) ROM - Xiaomi Mi5

Eline saglik adibelli hocam,
  8. E

Yardım Batarya Hakkında Şimdiden Teşekkürler.

Romum şu an miuipro 17.10.12 İndirme linkini bulanilirsem Aosp a geçmeyi düşünüyorum
  9. E

SS den bunları anladım.
  10. E

Arka plan uygulamaları nı gordüm fakat oynamadım, kapatılacak mı , hangileri bilemiyorum
  11. E

Mesajlarınızı okudum arkadaşım, bendedw aynı sorun yaklaşık bekleme modunda şarj tüketimi 10.2 En son durum ne oldu sizin
  12. E

Soru Miui 9

Chat_in olarak şahsen siz sevdiğim bir moderatörsünüz. Muhakkak emeğinize saygı duyuyoruz ve her seferinde dile getirmeye çalışıyoruz,
  13. E

Soru Miui 9

Biz ve bizim sorularımız olmaz ise, orda da siz olmazsınız, o yüzden yakıştıramıyorum bu tür cevapları,
  14. E

Rom MiuiPro(TR) ROM - Xiaomi Mi5

Uygulamalar, tabi şimdiki değil o zaman çekmiştim iki resmi de arka arkaya,
Üst Alt