edahmet kullanıcısının son içeriği

1. edahmet

Yardım Ekranda görüntü gitmesi

Merhaba, Xiaomi Mİ4 model telefonumda ekranda görüntü gidiyor, dokunmatik tepki veriyor (titremesinden belli) ama görüntü gelmiyor. Recovery ekranlarında bir sorun yok, cihaz recovery moda giriyor ve çalışıyor ama yeniden başlat dediğimde açılış akranı sonrası bir süre ekranda görüntü var...
  2. edahmet

Yardım Mi4 Miui 10 custom rom kilit ekranı sorunu

Merhaba, Öncelikli olarak ilginizden dolayı teşekkürler. Tabiki bölgeye girip değiştirmeye çalışıyorum fakat ayarlar sekmesinde arama çubuğuna bölge yazıyorum açılan yere tıkladığımda direk atıyor. değişime izin vermiyor maalesef
  3. edahmet

Fixledim bir değişiklik yok MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. edahmet

Rehber "Knock On" Mi4w

Merhaba Telefonumda Miui 10.1 custom rom var. bu kerneli yüklesem çift tık ile kapanıp açılırmı acaba?
  5. edahmet

Evet twrp var, root yok. Magisk unistaller ile kaldırdım root'u. MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. edahmet

Merhaba, Miui 10 rom kullanıyorum fakat kilit ekranı yazıları ingilizce. Bana herhangi bir cihazın Miui 10 veya Miui 11 romunun türkçe classic temasını paylaşabilirmisiniz? Mtz olarak. Birde bölge değişmiyor Çin gözüküyor bu yüzdenmi acaba kilit ekranım ingilizce? Teşekkürler
  7. edahmet

Yardım Xiaomi Mİ4 ışık entegre sorunu

Gerekli düzeltme yapılmıştır.
  8. edahmet

Yardım Xiaomi Mİ4 ışık entegre sorunu

Merhaba, Ekran değişim sonrası nasıl olduysa telefon ısınınca veya şarjı %60 altına düşünce ekranda görüntü gidiyor, şarjda hiç sorun yok. araştırdığım kadarı ile ışık entegre hatası diyorlar. bu ışık entegresini nasıl değiştirebilirim, nerede satılır bilgisi olan varsa yardımcı olmasını rica...
  9. edahmet

Yardım Sarj azalınca ekranda görüntü gidiyor

Çok çabuk acıkıyor, %50 ne arkadaş, bari %30 olsa. yeni batarya aldım doymadı gözü. 1556260989 Yeni akran çözermi sorunu acaba? birde şarjdayken neden yapmıyor onu çözemedim.
  10. edahmet

Yardım Sarj azalınca ekranda görüntü gidiyor

Merhaba, Mİ4 model cihazım ekran değişimi sonrası şarjım %50 civarına geldiğinde ekranda görüntü gidiyor. ekran tam kapanmıyor ama görüntüde gelmiyor. şarja taktığım zaman ekran açılıyor. şarjda olduğu zaman hiç sorun yok. batarya dolu olduğu zamanda hiç sorun yok. neden olabilir? Kimi ışık...
  11. edahmet

Rom Mi 4 (cancro) Android Q CrDroid (Unofficial) AOSP

Merhaba, pixelexperience pie romu kurmayı düşünüyorum fakat bazı forumlarda romu kurduktan sonra uygun firwawel flaşlayın yazıyor, nerden bulabilirim doğru romu ve firwawel i? telefonum xiaomi Mİ4 Lte , TWRP yüklü rootsuz Şimdiden teşekkürler
  12. edahmet

Yardım Ekran değişim sonrası oluşan hata

Merhaba, Mİ4 Lte modeli telefonumun ekranı kırıldı daha önce farklı telefonlara ekran değişimi yaptığım için kendim değiştireyim dedim ve internet üzerinden yorumları olumlu bir satıcıdan ekran aldım. ekranı sorunsuz bir şekilde değiştirdim fakat ekran değişimi sonrası telefonda sebebini...
  13. edahmet

Yardım Ekran değişimi sonrası

Bu konuda net bir cevap verebilecek var mı? ekrandan diyorsanız yeni bir ekran alacağım, başka bir nedense aldığım ekran elimde kalmasın diye emin olmaya çalışıyorum.
  14. edahmet

Öncelikli olarak cevap için teşekkürler. fakat benim anlayamadığım şarj dolu iken neden sorun yok? ekrandan olsa ilk %50 bölümde de sorun çıkarmalı, bataryadan desem ekran değişene kadar böyle bir sorun yoktu. anlayabilmiş değilim açıkçası. hep bu delta servisin rezilliği bunlar. onlar yüzünden...
  15. edahmet

Merhaba, Mİ4 Lte modeli telefonumun ekranı kırıldı daha önce farklı telefonlara ekran değişimi yaptığım için kendim değiştireyim dedim ve internet üzerinden yorumları olumlu bir satıcıdan ekran aldım. ekranı sorunsuz bir şekilde değiştirdim fakat ekran değişimi sonrası telefonda sebebini...
Üst Alt