econix kullanıcısının son içeriği

1. E

Yardım Yazı yazarken baya kasıyor hafif de genel yavaşlama sorunu

Pil kısmından yüksek performans a alıp denediniz mi ?, ek olarak sanal ram miktarı kaç ?
  2. E

Çözüldü Mi 11 T miui recovery 5.0 nv data is corrupted hatası

Estağfurullah hocam siz anında yazdınız bana, yazıyı gün içinde düzenleyeceğim rehber şekline çevireceğim, asla sizi alma hedefim yoktu, kusura bakmayın tekrar, Amin, Allah bu soğukta yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etsin.
  3. E

Size bişe ima etmek istemedim, sizden bilgili olduğumu hiç söylemedim, tabi ki siz daha iyi bilirsiniz bu iş alanınız, öyle anlaşıldıysa özür dilerim, doğrudur dediğiniz şeyler olabilir, teknik detayları çok bilmiyorum ve şuan öğrendim, ben herkesde böyle geçerli olur diye düşündüm, siz daha iyi...
  4. E

Sizden aldığım bilgileri yapmadan önce MiFlash programını yükleyip, Mİ 11 T Global Rom indirip cihazımı fastboot menüsüne alıp kurulum yaptım ve cihazım açıldı, imeiler orjinal imei ye döndü, cihazım sıfır olduğu için 120 gün 2 sim kullanım hakkı sunuldu. Şimdilik sorunumu böyle çözdüm...
  5. E

Merhaba, yurt dışı 1 cihaz satın aldım ve elime geldi, 2 hat içinde imeisi yapılmıştı, ben telefonu elime alır almaz bilmediğim için sıfırladım, cihaz sürekli Miui Recovery bölümünde açılıyor ve alt kısımda nv data is corrupted hatası veriyor, Global cihaz mi 11 T, şimdi sorum şu ben bu cihazı...
  6. E

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba, size özel mesaj gönderdim.
Üst Alt